Zaznacz stronę

Ivanti

Ivanti tekkis 2017. aasta jaanuaris kahe ettevõtte LANDESK ja HEAT Software ühinemisel. Üle 30 aasta on need kaks ettevõtet pakkunud kasutajakeskseid IT-lahendusi, mille eesmärk on tõsta tootlikkust, vähendades samal ajal ohustatud IT-keskkonna ohtu. LANDESK oli Gartneri ainus müüja neljas valdkonnas, nimelt: kliendihaldus, lõpp-seadmete kaitse, IT-teenuste haldus ja klienditugi ning ettevõtte mobiilsuse haldus.

LANDESK ja HEAT Software on aastate jooksul teinud palju muudatusi ja omandamisi. LANDESK võttis enda alla sellised ettevõtted nagu Wavelink, Shavlik, Xtraction Solutions või hiljuti AppSense. HEAT seevastu tekkis FrontRange’i ja Lumensioni ühinemise teel.

Ivanti peakorter asub Utahis väljaspool Salt Lake Cityt, USA-s. Ettevõttel on 36 esindust ja filiaali 23 riigis. Poolas asub suur tarkvaraarenduskeskus.

Ettevõttes töötab praegu ligikaudu 2000 töötajat. Ivanti keskendub: võimaldada organisatsioonidel saavutada kontroll teenuste osutamise üle, lihtsustada teenusehaldusprotsesse, pakkuda teenustest ja infrastruktuurist reaalajas ülevaadet ning pakkuda tööriistu, mis ühendavad inimesi, protsesse ja tehnoloogiat, et tagada optimaalne teenuste osutamise jõudlus.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl