Zaznacz stronę

Milesight IoT

2011. aastal Hiinas asutatud Milesightist on saanud kiiresti kasvav AIoT-lahenduste pakkuja, mis pakub lisandväärtusega teenuseid ja tipptehnoloogiaid. Videovalvele tuginedes pakub Milesight ka IoT- ja kommunikatsioonilahendusi – võttes aluseks asjade interneti ja tehisintellekti tehnoloogiad. Milesight on esindatud enam kui 120 riigis ning turustab oma tooteid ja teenuseid terviklike lahenduste kujul, mis viivad AIoT-intellekti järgmisele tasemele – ühendades füüsilise ja digitaalse maailma.

Rohkem kui pooled Milesighti töötajatest on teadus- ja arendusinsenerid. Milesight on saavutanud tugeva positsiooni teadus- ja arendustegevuses tänu 15% aastasele müügitulu investeeringule, kindlatele teadmistele ja aastatepikkusele kogemusele.

Üks enamkasutatavaid LoRa tehnoloogial põhinevaid lahendusi on intelligentne siini jälgimissüsteem. Nagu kõik teavad, kasutab LoRa tehnoloogia litsentseerimata sagedusi ja on praktiliselt tasuta. Üks LoRaWAN® lüüs suudab läbida peaaegu 10 km kaugusele, et suhelda tuhandete GPS-jälgijatega ilma mobiilsidevõrguta, vähendades oluliselt andmesidetasusid. Lisaks, kombineerides GPS-i LoRaWAN®-i tehnoloogiaga täpsema geograafilise asukoha määramise ja madalamate andmesidetasude jaoks, saavutab kogu süsteem tõelise kulude kokkuhoiu eelise.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Przemysław Prochera

Business Development Manager
tel.: +48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl