Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Kontor ja turundus

Kui teil on Stovarise pakutavate toodete ja teenustega seotud äritegevuse, arveldamise, tellimuste, müügiedendus- ja turundustegevuste kohta küsimusi, võtke meiega ühendust. Allpool loetletud isikud annavad põhjalikku teavet sellel veebisaidil avaldatud sisu kohta (sealhulgas seotud veebisaidid ja Stovarisele kuuluvad kanalid ja kontod sotsiaalvõrgustikes: LinkedIn, Facebook, YouTube jne), samuti reklaam- ja reklaammaterjalides.

Katarzyna Kamień Stovaris

Katarzyna Kamien

Office Manager

k.kamien@stovaris.pl
+48 609 509 833

Koos organisatsiooniliste muudatustega meie ettevõttes tekkis vajadus luua koostöö isikuga, kelle ülesandeks on esmane kontakt Partneritega, koostöö koordineerimine raamatupidamisbürooga ning kõigi töötajate toetamine muuhulgas tehingute arveldamisega seotud küsimustes. Katarzyna sobib tänu oma pikaajalisele kontoriteenustega seotud kogemusele suurepäraselt Stovarise büroojuhiks.

Blazej Kowalkiewicz

Marketing Director

b.kowalkiewicz@stovaris.pl
+48 609 601 910

Błażej on lõpetanud Lodz ülikooli juhtimise ja turunduse erialal. Lisaks on ta lõpetanud mõned kraadiõpingud, mis teeb temast mitut asja. Stovaris vastutab ta turundus- ja reklaamtööde koordineerimise eest ning selles küsimuses kogu Stovaris meeskonna ja partnerite toetamise eest. Tema tugevaim külg on nn „multitegumtöö” – tavaliselt juhib ta mitut projekti korraga.

Szymon Domanski Stovaris 1

Szymon Domanski

Junior Marketing Manager

s.domanski@stovaris.pl
+48 885 804 064

Szymon on just alustamas oma seiklust IT-tööstuses. Stovaris vastutab ta positiivse kontakti hoidmise eest meie ettevõtte klientide ja äripartneritega turundus- ja reklaamtegevuste läbiviimise kaudu. Ta liitus meie meeskonnaga 2021. aasta esimesel poolel.

Klaudia Strzeszewska

E-commerce Assistant

k.strzeszewska@stovaris.pl
+48 +48 885 802 866

Klaudia alustas meie ettevõttega koostööd 2022. aastal. Ta on lõpetanud Varssavi kardinal Stefan Wyszyński ülikooli ajakirjanduse ja sotsiaalse kommunikatsiooni erialal. Ta keskendub oma huvidele traditsiooniliste ja kaasaegsete reklaamivahendite, sh. kasutades sotsiaalmeediat ja muid suhtlusvahendeid. Stovaris vastutab ta turundusosakonna toetamise eest.