Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Peamised kontohaldurid

Stovaris meeskond koosneb kümnekonnast inimesest. Enamik meist on ettevõttes olnud aastaid. Omades rikkalikke kogemusi ja teadmisi tehnoloogiast ja turu spetsiifikast, suudame vastata dünaamiliselt muutuvate trendide nõudmistele ja täita oma klientide ootusi.

Gabriela Zycinska-Doszla

Sales Vice Director

g.zycinska-doszla@stovaris.pl
+48 605 270 991

Gabriela on ettevõttes olnud üle 10 aasta. Tema laialdased teadmised ja erialased kogemused tähendavad otseselt heade suhete hoidmist töövõtjatega ning teiste Stovaris kaastöötajate abistamist.

Magdalena Borkowska-Kehl

Partner Account Manager

m.borkowska@stovaris.pl
+48 605 270 162

Alustasime Magdalena koostööd 2002. aastal. Olulisemad väärtused, mida ta meie meeskonda tõi, on rõõmsameelsus, professionaalsus ja positiivsed suhted klientidega, mida ta on hoidnud kõrgeimal tasemel tänaseni.

Aleksander Kupiec

Partner Account Manager

a.kupiec@stovaris.pl
+48 885 803 922

Aleksander on IT-valdkonnas mitmeaastane töökogemus. Muuhulgas tegeles ta outlet IT lahendustega veebipoe pidamisega. Samuti on tal kogemusi professionaalsete graafiliste monitoride projektide käsitlemisel. Viimasel ajal on ta pühendanud oma aega müügi- ja turustuskanaliga seotud oskuste arendamisele.

Marek Michalak Stovaris

Paulina Szmejda

Partner Account Manager

p.szmejda@stovaris.pl
+48 885 805 516

Paulina liitus Stovaris 2021. aastal. Ta on kogenud müügikoolitaja, mis võimaldab tal olla kerge ja enesekindel suhete loomisel klientidega. Tema kirg müügi vastu muudab tema töö täis kirge ja pühendumust. Treeneriõppe lõpetanuna on ta keskendunud suhetele ja koos tõhusalt eesmärkide saavutamisele.

borys bartoszuk stovaris

Borys Bartoszuk

Partner Account Manager

b.bartoszuk@stovaris.pl
+48 506 049 334

Borys on arvutiriistvarast paelunud juba viieaastasest peale. Oma erialaseid müügikogemusi kannab ta oskuslikult üle teistest ärisektoritest IT valdkonda. Stovaris vastutab ta esmatasandi klienditoe eest ja soovib anda täielikku teavet meie pakkumises saadaolevate uusimate tehnoloogiate kohta. Ta on Varssavi avatud ülikooli ja Varssavi tehnikaülikooli ärikooli pikaajaline tudeng.

Daniel Gajda

Partner Account Manager

d.gajda@stovaris.pl
+48 691 810 075

Daniel on lõpetanud Varssavi Józef Piłsudski kehakultuuriülikooli. Oma mitmeaastaseid kogemusi, mis on saadud muuhulgas jalgpalliklubi korraldamisel, kasutab ta oma oskuste arendamiseks äriklientidega suhtlemisel. Daniel liitus meie meeskonnaga 2022. aastal, toetades müügiosakonda oma teadmistega suhete loomisel ja hoidmisel uute ja püsivate äripartneritega.