Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Tehniline abi

Lisaks kommertspakkumisele pakutakse meie Partneritele üksikasjalikke konsultatsioone nende lõppklientide investeeringute kavandamisel. Pakume ka igakülgseid projektiteenuseid, sealhulgas rakendatud lahenduste paigaldust, juurutamist ja testimist. Meie insenerid saavad igat meie lahendust eemalt toetada.

Stovaris pakutavate hooldusteenuste kohta (nt paigaldus ja koolitus, dokumendi- ja suureformaadiliste skannerite hooldus ja kontroll, maatriksite ja serverite hooldus) teabe saamiseks võtke ühendust allolevate isikutega:

Sylwester Pytkowski

Technical Support Director

s.pytkowski@stovaris.pl
+48 507 015 459

Sylwester liitus meiega aastal 2000. Ühendades oma varasemad kogemused ja valmisoleku teadmisi omandada, pakub ta tehnilist tuge nii meie võtmeklientidele kui ka kogu meeskonnale. Uued tehnoloogiad pole talle võõrad ja ta on innukalt oma teadmisi teistega jagama. Stovaris tegeleb ta selliste kaubamärkide lahendustega nagu: Fujitsu, Rimage, Infortrend, Hitachi, Overland, Open-e, StarWind ja Panasonic.

Michal Gardocki

Pre-Sales Engineer

m.gardocki@stovaris.pl
+48 502 447 112

Michal on meiega aastaid koostööd teinud. Alates meiega liitumisest on ta omandanud väärtuslikke kogemusi DMS-i (Dokumendihaldussüsteemide) vallas, peamiselt riist- ja tarkvara tehniliste aspektide osas. Tema oskused ja pädevused väljenduvad positiivselt meie partnerite toetamises kogu nende dokumendiautomaatika lahenduste elutsükli jooksul.

Lukasz Słupski

Pre-Sales Engineer

l.slupski@stovaris.pl
+48 723 941 484

Lukasz on lõpetanud Krakowi Tehnikaülikooli elektri- ja arvutitehnika teaduskonna. Tal on üle 11 aasta salvestuslahenduste ja varundamise kogemust. Kliendi rahulolu on Luke’i tööle hinnangu andmisel kõige olulisem, ta töötab meiega üle 10 aasta.

Sylwester Giermaz

Pre-Sales Engineer

s.giermaz@stovaris.pl
+48 501 361 013

Sylwester alustas koostööd meie ettevõttega 2004. aastal. Algselt tegeles ta peamiselt Rimage paljundusmasinatega. Stovarise arendamisel usaldasime Sylwester teiste partnerite hoolde. Praegu toetab ta tuntud ja lugupeetud kaubamärke nagu Riamge, ADR, Mustek ja Graphtec.