Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

IT-võrgud

Mõiste IT-võrgud hõlmab väga laia valikut tooteid ja lahendusi. Meie ettevõte keskendub mõnele allpool loetletud valitud rühmale. Igas neist teeme koostööd tarnijatega, kes on oma ala liidrid.

Võrgukaartide grupis pakume peale tavaliste 1/10/25 Gb kaartide ka neid, millel on lisafunktsioonid nagu Low Lattency < 1µs, DDoS kaitse, Packet Capture, PCoIP (virtuaalne töölaud).

Lai valik võrgulüliteid sisaldab Etherneti, Infinibandi, SDN ja PoE lüliteid.

Eraldi rühma moodustavad võrgu jälgimise ja turvalisusega seotud tooted, mis moodustavad nn Network Visibility Platformi ja Security Delivery Platformi. See koosneb spetsiaalsetest kommutaatoritest, mis koondavad ja filtreerivad neile TAP-ide (testimispunktide) kaudu edastatavat võrguliiklust. Lisaks pakume selles grupis võrguliikluse sonde ja pakettide salvestajaid (Packet Capture). Nimetatud seadmed võimaldavad kõige efektiivsemalt kasutada võrgujälgimise, rakenduste ja IT-turvalisuse tööriistu, sealhulgas Extrahopi lahendusi, mis on meie tooteportfellis olulisel kohal – rubriigis Haldus ja IT turvalisus.

Pakkumist täiendavad NTP/PTP ajaserverid ja tarvikud nagu optilised lisad (transiiver) ning AOC ja DOC kaablid.

Aitame ehitada kaasaegseid IT-võrke

Meie eesmärk on pakkuda kaasaegseid IT-lahendusi, sh ajaservereid, mis võimaldavad ehitada töökindlaid ja tõhusaid IT-võrke. Pakkudes muuhulgas võrgukaarte ja lüliteid, nt. NBP, pakume professionaalset tuge valiku tegemisel, samuti saame hoolitseda nende teostamise eest.

Samuti hoolitseme IT infrastruktuuri turvalisuse eest, mille aluseks on pidev võrguseire. Meil on muuhulgas testijad, kaasaegsed võrguliiklusmõõturid ja andmepakettide salvestajad. Neid kasutavad administraatorid võivad IT-süsteemis esinevatele probleemidele ja ohtudele jooksvalt reageerida, vähendades sellega nt. ebaõnnestumise oht. Need tööriistad võimaldavad otsida ka infrastruktuuri nõrku kohti ja nn kitsaskohti, mis mõjutavad negatiivselt töö efektiivsust ettevõttes.

Iga IT-süsteemi aluseks on ka ajaserverid, mis samuti pakkumises sisalduvad. IT-seadmete ja tööriistade edasimüüjana saame pakkuda parimaid lahendusi. Kutsume Teid ostma võrguseire liiklusmõõtjaid, testereid, erinevat tüüpi võrgukaarte, NBP lüliteid ja muid tooteid – aitame valida!

See tooterühm põhineb järgmistel kaubamärkidel:

ATTO | Cubro | EnGenius | LiveAction | NetAllyNVIDIA | Profitap | ProLabsXilinx