Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Meditsiiniline pildi diagnoos

Meditsiiniline pildistamine on kasutusel sellistes meditsiinivaldkondades nagu röntgendiagnostika, tomograafia, ultraheli (USG) ja nukleaarmeditsiin. Arvutiteaduse väga kiire areng aitas kaasa uute diagnostikavaldkondade tekkele koos meditsiiniliste kuvarite kasutamisega ning arenenumad pildimeetodid nõudsid suurt arvutusvõimsust ja kandjat tänu neile saadud andmete arhiveerimiseks. Neid nõudeid täitis kaasaegsete meditsiinijaamade põlvkond. Need annavad uuritava patsiendi täpsema analüüsi. Rakendatud lahendused võimaldavad saada parima resolutsiooniga, optimaalse kontrastsusega pilte ning IT-süsteemid võimaldavad selliseid pilte säilitada meie arhiivis 20 aastat muutumatu kvaliteediga.

Tänapäeval ei seisne professionaalne meditsiinidiagnostika enam ainult analooglahendused nagu filmid või röntgenfilm, vaid tipptasemel süsteemid, mis on arstide, tehnikute ja arstide igapäevatöös revolutsiooni teinud. Meie ettevõte pakub täiustatud meditsiinilisi pildistamissüsteeme: kalibreeritud meditsiinilisi monitore, radioloogilise vaatlus- ja diagnostikajaamu ning digitaalseid röntgendetektoreid. Meie pakkumises on ka operatsioonisaalide diagnostilise pildistamise süsteemid, DICOM-režiimis töötavad laserprojektorid, uuringutulemuste analoogversioonide digitaalseks muutmist võimaldavad dokumendiskannerid ning CD/DVD/BD paljundusaparaadid, mis võimaldavad plaatide seeriatootmist nt. läbivaatuse tulemused. Meditsiinilise pildistamisega mitteseotud osas keskendume süsteemidele, mis korraldavad ja hõlbustavad meditsiiniüksuste turvalise andmesalvestuse, haiglate serveriruumide haldamise, haiguslugude arhiveerimise või konkreetsel arstipostil töötamise protsesse.

Poola meditsiiniasutustes tehakse pidevalt intensiivseid investeeringuid ning moderniseeritakse diagnostika- ja IT-ressursse. Sellele nõudlusele vastates pakume tihedas koostöös maailma juhtivate tootjatega innovaatilisi lahendusi meditsiinilise pildistamise jaoks, mis on rikastatud muljetavaldava valiku ekspertteenustega ning konkreetsete rakenduste ja lahenduste koolitusega. Teisalt suudame tänu koostööle partneritega – HIS-, PACS- ja RIS-süsteemide pakkujatega – pakkuda igakülgset vastust digitaliseerimise vajadustele kliinikutes, haiglates, palatites ja meditsiinilaborites. Samal ajal pakume juurutus- ja teenindustuge. Meie pakkumine meditsiini valdkonnas on palju laiem kui ainult meditsiiniline pildistamine. Meditsiiniasutustele pakume tervet valikut IT riist- ja tarkvara, meie teised spetsialiseerumisalad täiendavad seda valdkonda ning igast neist leiame lahendusi, mis on pühendatud kliinikutes, kontorites või haiglates töötavatele süsteemidele.

See tooterühm põhineb järgmistel kaubamärkidel:

BARCO | Jusha | Lantronix | Opengear | Silex | Supermicro | Vertiv