Zaznacz stronę

AIC

AIC on juhtiv platvormide pakkuja serverite ja salvestuslahenduste loomiseks. AIC teeb koostööd nii VAD-i turustuskanaliga kui ka OEM-ettevõtete, ODM-ide ja COTS-toodetega (off-the-shelf-tooted), et pakkuda serveriplatvorme. Tänu spetsiaalsele ettevõttesisesele projekteerimis- ja tootmisvõimekusele on AIC tooted väga hästi konfigureeritavad ja paindlikud mis tahes formaadis. AIC on tegutsenud tööstuses alates 1996. aastast, peakontor asub Taiwanis, ettevõttel on kontorid ka Ameerika Ühendriikides, Aasias ja Euroopas.

Strateegilised lahenduste rühmad, millele AIC keskendub:

PSG – Platform Solutions Group
ESG – Enclosure Solutions Group
SSG – Storage Solutions Group
IAG – Industrial Appliance Group

AIC pakub terviklikke teenuseid, et vastata klientide ärivajadustele, kontrollib toodete disaini ja tootmisprotsessi, et saavutada kõrgeim kvaliteet. Ettevõte teostab tootmisprotsessi vastavalt „Total Quality Management” põhimõttele ja omab selleks asjakohaseid rahvusvahelisi kvaliteedisertifikaate.

Tooted on välja töötatud standardite alusel: ISO 9001 – 2015, ISO 14001- 2015, kvaliteedijuhtimissüsteem, keskkonnajuhtimissüsteem, keskkonnahoidlik tootehaldus, RoHS – CDD (EL) 2015/863, REACH – määrus EÜ 1907/2006, UL sertifitseeritud tootmisüksus. Tootja on täielikult sertifitseeritud juhtivate virtualiseerimissüsteemide tarnijatega: Windows, Vmware, JovianDSS. 2022. aastal täiendati AIC-lahendusi RAID-kaartidega, mis toetavad NVMeoF-protokolli – SupremeRAID.

AIC-l on strateegilised kokkulepped suuremate protsessorite, kõvaketaste, laienduskartoteegi ja tarkvara tootjatega, siin on loetletud müüjad, kellega me töötame ja kellega me saame kinnitada jõudlust ja ühilduvust AIC-lahendustega, need on järgmised: Broadcom, GRAID Technology, Samsung, Seagate, Toshiba, Open-e.

 

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl