Zaznacz stronę

NVIDIA

NVIDIA on olnud mängutööstuse teerajaja alates 1999. aastast. Sellest ajast alates on see kaasaegse arvutigraafika ümber defineerinud ja andmekeskuste töötlemises revolutsiooni teinud. Hiljuti juhatas ettevõte oma GPU-põhiste süsteemidega sisse kaasaegse tehisintellekti – andmetöötluse uue ajastu – ning GPU toimib paljude seadmete intelligentsusena.

NVIDIA võrgundusdivisjon moodustati 2020. aastal pärast omandatud ettevõtete: Mellanox Technologies ja Cumulus Networks ühinemist. Kolme üksuse kombineeritud teadmised, kogemused ja tehnoloogia annavad kasutajatele valiku andmekeskuse komponentidest, mis on järjest kiiremad ja tarkvarapõhised. See pakub ka suuremat pakkumist üha populaarsemaks muutuvatele tehisintellekti-, pilve- ja HPC-süsteemidele. Omandatud Mellanox Technologies on juhtiv Etherneti ja InfiniBandi täislahenduste pakkuja serveri-, salvestus- ja hüperkonvergeeritud infrastruktuurikeskkondades. Ettevõte pakub laia valikut kõrgeima jõudluse ja kvaliteediga võrgutooteid, sealhulgas võrgukaarte, lüliteid ja spetsiaalset tarkvara.

Cumulus Networksil on seevastu üle 2000 kliendi, kes kasutavad 130 erinevat riistvaraplatvormi, kus töötab võrgulülitite operatsioonisüsteem Cumulus Linux. Koos Mellanox Technologiesiga töötasid nad 2013. aastal välja avatud Etherneti strateegia, milles on tehnoloogialiidrid tänaseni. See strateegia kasutab nende ulatuslikke teadmisi ja kogemusi skaleeritavate andmekeskuselahenduste loomisel. Avatud Etherneti tehnoloogial põhinevad seadmed on kavandatud järgmiselt:

  • Avatud – kolmanda osapoole tarkvara ja töötlemata seadme ühendamise lubamine avatud liideste kaudu. See lahendus tähendab valikuvabadust ja kõrget innovatsioonitaset. Mellanoxi avatud Etherneti tooted võimaldavad standardsete API-de ja pistikprogrammide kaudu tarkvarapõhise võrgu (SDN) juurutamist, haldamist, jälgimist ja koordineerimist. See võimaldab kasutajal luua tõhusaid ja ühtseid lahendusi.
  • Standard – põhineb tuntud ja laialdaselt kasutatavatel Layer 2 ja Layer 3 protokollidel, säilitades samas täieliku ühilduvuse.
  • Lineaarselt skaleeritav – suure jõudluse, madalate kulude ja haldamise lihtsuse säilitamine isegi väga suurtes võrkudes, mis koosnevad tuhandetest sõlmedest.
  • Tõhus – disain on optimeeritud suurima kiiruse ja porditiheduse, madala latentsusaja ja energiatõhususe jaoks.
  • Teenusele orienteeritud ja virtualiseerimine – infrastruktuuri jälgimise tagamine ja SLA-de (Service Level Agreements) jõustamine.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Michael Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl