Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Hooldus ja IT tugi

Stovaris Maintenance and IT support

IT-tööstusele mõeldud spetsialiseeritud tooted pole Stovarise (endine Alstor SDS) pakkumises ainsad. Meie insenerid ja palgatud spetsialistid ei tea mitte ainult pakutavate tootelahenduste funktsioone ja tehnilisi parameetreid, vaid omavad ka vastavaid teadmisi, oskusi ja kogemusi IT-seadmete tõhusaks teenindamiseks. Pakume oma äripartneritele ja klientidele nii garantii- kui ka garantiijärgset teenindust. Stovarise lisateenused tagavad, et meie kliendid on oma toodetega igati rahul ja saavad oma seadmeid kasutada võimalikult kaua. Meie ettevõttes on remont alati terviklik.

Soovitame tungivalt kasutada ära meie igakülgset tuge seoses tarkvara ja kõigi teie kontoris kasutatavate infrapunaseadmete teenindusega. Tänapäeval sõltub nende efektiivsusest ettevõtete tegevuse tulemuslikkus ja klienditeeninduse kvaliteet. Kuna Stovaris töötavad oma ala parimad spetsialistid, siis saame garanteerida, et iga remont tehakse tõhusalt, tulemuslikult ja kulude optimeerimist silmas pidades.

Stovarise partnerid ja kliendid, kes meie teenust kasutavad, võidavad palju rohkem. Meie teenuste terviklikkus tähendab ka kogu info tõhusat liikumist ettevõtete sees. IT-infrastruktuur mängib igas ettevõttes äärmiselt olulist rolli. Toetame oma kliente kõigi nende IT-seadmete tõhususe eest hoolitsemisel. Osana oma teenustest tegeleme igakülgselt tehnilise toega, teenindades igal ajal selle professionaalset tuge. Kutsume teid meiega kohe ühendust võtma ja kasutama Stovarise teenuseid.