Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Juhtimine ja IT-turvalisus

Mõistel „turvalisus” on IT-s väga lai tähendus ja see võib viidata nii andmete turvalisele säilitamisele kui ka nende kaitsmisele volitamata juurdepääsu eest.

Turvalisus on pidev protsess hetkeolukorra pidevaks hindamiseks, vajaduste tuvastamiseks ja konfiguratsioonide kohandamiseks. Reaalajas ohuhinnang ja usaldus IT-keskkonna vastu võimaldavad ettevõtetel teha paremaid turvaotsuseid. Üks praktiline näide on kasutajatele täiendavate õiguste andmine alles pärast nende varasema käitumise kontrollimist. Selline tegevus välistab kuritarvitamise.

Miks investeerida IT-turvalisusesse?

Laialdane juurdepääs Internetile ja üha enama teabe kogumine elektroonilisel kujul sunnivad suurendama investeeringuid turvalisusesse. Ebapiisava turvalisuse tagajärjeks võib olla salastatud teabe või isikuandmete kaotsiminek, millel võivad olla väga tõsised tagajärjed, sealhulgas juriidilised. Teisest küljest võib riistvara- või IT-süsteemi rike kaasa tuua seisakuid ettevõtte toimimises, millega kaasneb rahaline kahju. Tuleb meeles pidada, et IT-süsteem on täpselt nii turvaline, kui on selle nõrgim lüli. Seega ei tasu investeeringud kõige kaasaegsematesse süsteemidesse end ära, kui pole koostatud vastavat plaani või installitud usaldusväärne tarkvara.

Sel põhjusel tasub kasutada spetsialistide teenuseid, kes mitte ainult ei müü IT-turvalisust parandavaid seadmeid ja tööriistu, vaid pakuvad ka tuge nende valikul. Stovaris saame pakkuda selles valdkonnas parimaid lahendusi, mille hulka kuuluvad

  • tööriistad, mis hõlbustavad IT-ressursside, st nii statsionaarsete kui ka mobiilsete seadmete ja teenuste haldamist,
  • virtuaalne töölaud, PCoIP protokoll, mis vastutab selle serveri töölaua kodeerimise eest, kuhu kasutaja sisse logib,
  • kaasaegsed seadmed, mis võimaldavad krüpteerida meediume, nagu välised USB-mälupulgad,
  • kasutaja haldustarkvara.

Pakume ainult parimate tootjate tööriistu ja seadmeid. Nendesse investeerimine suurendab teie ettevõtte IT-turvalisust ja hõlbustab sageli keeruka IT-infrastruktuuri kasutamist.

Aitame teil valida lahendusi teie IT-turvalisuse parandamiseks

Meie eksperdid aitavad teil valida teie ettevõtte jaoks sobivaima lahenduse. Soovitame parimaid tööriistu IT-ressursside haldamiseks ja meedia krüptimiseks, PCoIP-protokolle virtuaalsete lauaarvutitega töötamiseks ja palju muud, samuti saame hoolitseda nende juurutamise ja seadistamise eest.

See tooterühm põhineb järgmistel kaubamärkidel:

DataLocker | iStorage | Ivanti | Matrix42 | Proget | Teradici