Zaznacz stronę

Stovaris ajalugu

Meie ettevõtte ajalugu ulatub 1990. aastatesse. Sellest ajast alates on ettevõte arenenud väikesest teenindusettevõttest klassikaliseks lisandväärtusega turustajaks (VAD). Ettevõtte kasv on kaasa toonud organisatsioonilised muudatused, mis on võimaldanud spetsialistide ja inseneride meeskonna suuremat koondamist üksikutesse tootedivisjonidesse.

Nowa siedziba firmy Alstor SDS - Staniewicka 12, Warszawa

KUST ME TULEME?

Meie ettevõte pärineb Alstor Sp. j. Alstor on Poola turul VAD-na tegutsenud üle 30 aasta. Jarosław Kupiec ja Tomasz Szukała olid selle ettevõtte ühed asutajad. 2017. aastal algas ettevõtte restruktureerimine ja loodi Alstor SDS (Secure Data Solutions) äriüksus. See äriüksus koosnes sõltumatust müügimeeskonnast, tootehaldusmeeskonnast ning teenindus- ja tehnilise toe meeskonnast. Alstor SDS keskendus salvestusruumi ja serverite, võrgu ja võrgu jälgimise, andmekeskuse infrastruktuuri ja DCIM-i, IT-turvalisuse ja IT-infrastruktuuri haldamise toodetele ja lahendustele.

1. aprillil 2019 ilmus Alstor SDS Sp. z o. o. alustas iseseisva ettevõttena, mille asutajateks olid Jarosław Kupiec, Tomasz Szukała ja Marcin Cichecki. Kogu meeskond ja kõik asjakohased turustuslepingud on üle antud uuele üksusele. Järgnevatel aastatel arendas Alstor SDS pakutavate tootesarjade portfelli edasi. 2021. aasta märtsis muutis Alstor SDS oma nime Stovaris Sp. z o. o.

Stovaris - new company logo

MEIE MISSIOON JA VISIOON

Oma turul näeme oma positsiooni spetsialiseeritud tooteid pakkuva edasimüüjana. Me ei taha konkureerida laiaulatuslike ettevõtetega, kes müüvad suuremahulisi tavatooteid. Pigem keskendume hankijatele ja tootesarjadele, mis nõuavad teatud tasemel tehnilist oskusteavet ja aktiivset müüki. Valime hoolikalt tooteid, mida oma portfelli lisame. See muudab meie pakkumise meie kanalipartneritele atraktiivseks. Kui ühendame selle oma pikaajalise kohalolekuga turul, võime olla edukad nii enda kui ka meie tarnijate ja müüjate jaoks.

MEIE MEESKOND & TEENINDUSE VÕIMALUS

Meie ettevõte pärineb IT teenindusettevõttest. Tänaseks oleme meeskond, kuhu kuulub üle 20 lisandväärtuse levitamise kogemusega professionaali. Tööhõive struktuur Stovarises: müük (10) | Tootejuhid (6) | Turundus (2 – tootejuhtide toel) | Teenindus ja tehniline tugi (4). Meie ettevõttes töötab kogenud inseneridest koosnev teenindus- ja remondiosakond. Meie osakond juhib teenust ja komplekteerib Supermicro servereid, pakub dokumendiskannerite, lindiraamatukogude, Rimage CD/DVD paljundusrobotite remonti ja hooldust ning pakume esmatasandi tuge meie levitatavatele toodetele.

PARTNERITE STRUKTUUR

Struktura partnerów Stovaris

MEIE TURUNDUSTEGEVUSED

Peame parimaks vahendiks müügiinimeste otsekontakti oma kanalipartneriga. Siiski tuleb seda toetada erinevate turundustegevuste kaudu, nt:

 • Mitme tarnija võrgukonverentsid – üks iga CQ kohta, mida korraldab Stovaris (meie tarnijate toel),
 • Ühele müüjale pühendatud veebiseminarid,
  Individuaalsed veebiesitlused pühendunud partneritele,
 • kolmandate osapoolte veebikonverentsidel osalemine,
 • Postitused meie kanalipartneritele – 2/nädalas,
  Meie kodulehe pidevalt arenev sisu (lahenduste kirjeldused, uute toodete tutvustused, blogid).

STOVARISE VERSTATÄHTED

 • Stovaris - new favicon

  2022

  Laiendame oma IoT äritegevust asjade Interneti, IIoT (tööstuslik IoT) ja IoMT (meditsiiniline) valdkondades – oleme alustanud koostööd InHandi ja Milesightiga.

  Koostöö hõlbustamiseks väliskaubanduspartneritega oleme avanud oma veebilehe täiendavates keeltes: eesti (www.stovaris.ee), leedu (www.stovaris.lt) ja inglise (www.stovaris.com).

 • 2021

  Sel aastal muutub Alstor SDS Stovaris. Muudame ka oma ettevõtte nimetusi, sh logotüüpi. Koos ettevõtte arenguga alustame pakutavate lahenduste laiendamist Rumeenias, luuakse täiendav veebisait www.stovaris.ro.

 • 2021

  Meditsiiniliste monitoride turuliidrid Barco ja Jusha liituvad meditsiinilise pildistamise pakkumisega ning lepingute sõlmimine vastupidavate süsteemide tootjatega Durabook ja K-Technology on võimaldanud meil alustada uue tööstusdivisjoni ehitamist.

 • 2020

  StorCentric sõlmitud lepingu värskendamine on võimaldanud meil laiendada oma ladustamisdivisjoni järgmiste toodetega: Drobo, Nexsan, Assureon, Violin Systems, Retrospect, Vexata. Samuti avame võimaluse osta oma tooteid Balti riikidest.

 • 2020

  Turustuslepingute sõlmimine LG ja Asus (sari: ProArt) võimaldas laiendada „Professionaalne IT kontorisse” osakonda. Kuna meie pakkumises oli suur rühm meditsiiniliste rakenduste tooteid, otsustasime luua „Meditsiinilise pildistamise” osakonna.

 • 2020

  Uus väljakutse edukalt läbitud – Alstor SDS kolib uude asukohta. Lisaks uutele büroopindadele on uues kohas koosviibimisruum, väike demolabor ja kolm konverentsiruumi. Pakkumises ilmuvad EnGenius WiFi komponendid.

 • 2019

  Alstor SDS osakond eraldub Alstor Sp.j. struktuuridest. – luuakse uus eraldiseisev üksus. Samuti laiendame oma portfelli Logic Vein, Live Action, Scale MP, Proget, DataLocker ja Profitap lahendustega.

 • 2018

  Võrgujälgimise divisjon kasvab jätkuvalt – omandame uusi turustajaid: NetAlly, Allegro Packets ja CUBRO. Tänu meie tõhusale toimimisele paistsime meid taas oma partnerite seas silma – olime tööstuse ajakirjas viie parima VAD-i edasimüüja hulgas.

 • 2017

  Koostöö Advantech võimaldas avada uusi turge eritellimusel valmistatud toodetele ja suunanud ettevõtte ümber projektitegevusele.
  Pakkumine on laienenud selliste ettevõtete nagu Apcon ja Garland Technology võrguseire ja „võrgu nähtavuse” toodetega. Samuti on alanud koostöö andmekeskuste halduslahenduste turuliidri – Opengear.

 • 2016

  Seoses Emerson Network Power (kaubamärkide omanik: ASCO, Avansys, Avocent, Chloride, Knürr AG, Liebert Corporation, Marconi) ümberkujundamisega ettevõtteks Vertiv, saame meist andmekeskuste lahenduste terviklik turustaja.

 • 2015

  Alstor T. Szukała i wspólnicy sp. j. struktuurid Luuakse Alstori SDS-i osakond, mille direktoriks saab Marcin Cichecki. See osakond pakub kõige arenenumaid tooteid kogu ettevõtte portfellist. Oleme taas uute tehnoloogiate eelkäijad, kes on hakanud pakkuma Starwind ettevõtte hüperkonvergentseid lahendusi.

 • 2014

  Tugevalt edendatud võrgundusdivisjoni arendatakse Garland Technology ja Prolabs toodete turustamisega.

 • 2013

  Meie täiustatud lahenduste pakkumine on profileeritud ja omandame uusi kaubamärke: ExaGrid, Lantronix, Memblaze, Shavlik, SpectraLogic ja Nexsan.

 • 2012

  Lepingu sõlmimine Apcon võimaldas ettevõttel edendada võrguseiresüsteeme Poolas ja luua professionaalse „IT-võrkude” osakonna.

 • 2011

  IT-infrastruktuuri osakonda tugevdavad mitmed Eaton ja Socomec kaubamärkide UPS-id.

 • 2010

  Tootmisskannerite turuliidrina alustame Graphteci suureformaadiliste skannerite turustamist.

 • 2007

  Salvestusportfell laieneb, hõlmates CommVault professionaalseid ärilahendusi koos Hitachi Data Systemsi massiividega.

 • 2005

  Majandusmuutuste tagajärjed toovad kaasa meie müügi kasvu ja sunnivad meid laiendama oma IT-turvasüsteemide pakkumist järgmiste toodetega: Cyberguard ja F-Secure.

 • 2004

  Veritase ja Symanteci ühinemise tulemusena on meie pakkumine laienenud turvasüsteemidele.

 • 2001

  Koos pakkumise laienemisega ja seeläbi ka käibe mastaabi kasvuga muutus ka ettevõtte õiguslik vorm „Alstor T. Szukała i wspólnicy Sp. j.”

 • 1997-2000

  Ettevõtte nime muutmine Alstor T. Szukała i wsp. S.C.
  Pakkumise edasine dünaamiline areng massmälu valdkonnas. Ühena esimestest pakume NAS-lahendusi. Meie pakkumises on meie Ardata kaubamärgi all ehitatud kettamassiivid ja NAS-serverid. Ettevõttel on tugevaim turupositsioon „optiliste salvestusseadmete” valdkonnas koos selliste ettevõtete nagu Maxoptix, HP, NSM ja JVC magneto-optiliste ja CD-R-draivide ja raamatukogudega. Ostame uusi turustuslepinguid: Infortrend, Promise Technology, Overland Storage. Meie ettevõtet hindavad sellised hiiglased nagu Hewlett-Packard ja Veritas Software.
  Igal aastal võtame osa valdkonna üritustest, sh Komputer EXPO ja Infosüsteem.

 • 1992-1996

  Ettevõte arendab jõudsalt müüki ja omandab esimesi edasimüüjaid nt. Fujitsu kõvakettad. Panustame tugevalt jaotusmüügile, arendame massmälusüsteemide turgu Poolas. Olime esimesed, kes tutvustasid Poola turule CD-R-salvestajaid ja nende kasutamiseks mõeldud tarkvara. Meie pakkumine sisaldab Toshiba, Philipsi ja Yamaha kaubamärkide draive ja CD-R-kandjaid. Äratuntava edasimüüjana laiendame oma pakkumist uute lahendustega – Plextori ja Pioneeri salvestusseadmed – CD/DVD-kirjutite valdkonna liidrid.

 • 1987

  Luuakse ettevõte Initel-Serwis, mille asutajate gruppi kuuluvad Jarosław Kupiec ja Tomasz Szukała. Ettevõte tegeleb arvutite müügi ja teenindusega.