Zaznacz stronę

Jusha

Jusha on ülemaailmne meditsiinisegmendi kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis asutati 1996. aastal ja mille peakontor asub Nanjingis Gulou piirkonnas. Ettevõte tegeleb peamiselt intelligentsete operatsioonisaalide meditsiinimonitoride ja -süsteemide uurimise, arendamise, tootmise ja müügiga. Lisaks arendab Yusha sõltumatut platvormi, mis on pühendatud meditsiinilistele operatsioonidele, sealhulgas otseülekandele. Tootjal on kaheksa esindust ja müügijärgset teeninduskeskust üle maailma. 2020. aastal oli Jusha osakaal kohalikul meditsiinitoodete turul umbes 65%. Tooteid on müüdud enam kui 80 riiki ja ettevõtte toodetega on diagnoositud kaks miljardit inimest üle maailma. Tänaseks on ettevõttest saanud digitaalse meditsiinilise kujutise visualiseerimise liider kogu maailmas.

Kolme teadus- ja arenduskeskusega Nanjingis, Shanghais ja Shenzhenis on Jushal teadus- ja arendusmeeskond, mis moodustab 30% tema kogu tööjõust. Ettevõte investeerib palju uusarendustesse, teadus- ja arendusosakond moodustab üle 16% aastakäibest. Yusha on loonud uurimisplatvormid: ETC (Enterprise Technology Center), IDC (Industrial Design Center), Medical Image Precise Display Engineering Technology R&D Center ja teised. Tänase seisuga on Jusha taotlenud enam kui 800 rahvusvahelist ja kodumaist patenteeritud tehnoloogiat ja patenti ning on võitnud riikliku intellektuaalomandi mudelettevõtte aunimetuse. Paljude ettevõtte poolt registreeritud tehnoloogiate hulgas on järgmised: rahvusvahelised patendid meditsiinilise kujutise täppistuvastamiseks ja töötlemiseks, isekohanduv töötlemine kahjustuste intelligentseks positsioneerimiseks ja parandamiseks ning bioloogilised näidustused geenitehnoloogial põhinevaks meditsiiniliseks infektsioonikontrolliks.

Viimastel aastatel on Jusha suurendanud oma investeeringuid pilvepõhise meditsiinilise pildistamise platvormi, radioaktiivsete kuvamisseadmete, infektsioonitõrje bioloogilise monitooringu ja elektroonilise monitooringu uurimis- ja arendustegevusse. Ettevõte on andnud oma ainulaadse panuse inimeste tervise kaitsmisse, luues samal ajal suurt väärtust klientidele üle maailma.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl