Zaznacz stronę

LiveAction

Ettevõte tekkis LiveActioni, Savviuse ja WildPacketsi ühinemisel. LiveAction on võrgu jõudluse haldamise, visualiseerimise ja analüüsi tarkvara pakkuja. Praegu on see paketttasemel võrguanalüütika ja -turvalisuse liider. LiveActioni kaubamärgiga lahendused võimaldavad turbeprofessionaalidel võrgu jõudluse ja turvalisuse väljakutseid tuvastada, mõista ja neile reageerida.

Üks ettevõtte esimesi tooteid oli EtherPeek (Etherneti protokolli analüsaator) Macintoshi jaoks. Analüsaatori versioon Microsoft Windowsi jaoks ilmus 1997. aastal. 2001. aastal lisati ettevõtte portfelli AiroPeek, mis võimaldas toetada IEEE 802.11 (Wi-Fi) traadita võrke. Kaks aastat hiljem (2003) lasti välja OmniEngine Distributed Capture Engine tarkvara võrgusalvesti.

Tootja pakkumine:

LiveNX – võrgu jälgimise tarkvara

LiveNX-i võrguhaldus- ja seiretarkvara pakub kogu võrgu nähtavust ühel platvormil, nii et saate optimeerida jõudlust kõikjal võrgus, kus juhtub intsidente.

LiveCapture – pakettide püüdmine ja analüüs

Ettevõtte pakettide püüdmise tarkvara väga suurte keeruliste võrkude jälgimiseks ja tõrkeotsinguks Tõhusaks pakettide püüdmiseks ja otsimiseks optimeeritud LiveCapture’i seadmed suurendavad nähtavust võrgu-, rakendus- ja turbeprobleemide täiustatud analüüsi kaudu kaugetes asukohtades, harukontorites ja andmekeskustes.

LiveWire – laiendage võrgu jälgimist

Skaleeritav võrgu andmevoo pakett, mis pakub üksikasjalikku ülevaadet kõikjal. LiveWire integreerub LiveNX-iga, et laiendada võrgu jälgimist ja tõrkeotsingut võimsate paketihõiveseadmete ja analüüsitarkvaraga.

Omnipeek – võrguprotokolli analüsaator

Omnipeek süsteem on suure jõudlusega võrguprotokolli analüsaator, mis suudab dekodeerida tuhandeid protokolle kiireks tõrkeotsinguks ja võrgudiagnostikaks kõikjal, kus võrguprobleemid ilmnevad.

LiveNA – võrgu- ja rakenduseanomaalia tuvastamine

LiveNA on AIOps-seade, mis rakendab võrgu andmekogumitele masinõpet ja heuristikat täiustatud anomaaliate tuvastamiseks ja ennustavaks analüüsiks, et pakkuda meie võrgust sügavamat arusaamist.

LiveSP – võrguseire teenusepakkujatele

Lahendust kasutatakse ülemaailmsete teenusepakkujate (GSP) ja hallatavate teenusepakkujate (MSP) võrgu jõudluse jälgimiseks ja selle kohta aruandluseks. Seda lahendust kasutades saavutame täieliku nähtavuse mitme rentniku võrkude jaoks.

LiveActioni tooteid müüakse enam kui 60 riigis ja neid kasutatakse kõigis tööstussektorites. Klientide hulka kuuluvad Boeing, Chrysler, Fidelity, Motorola, Nationwide ja paljud teised ettevõtted, millest 80 protsenti on Fortune 1000 nimekirjas. Ettevõte on Cisco üks parimaid partnereid, kelle tooted on sertifitseeritud LiveActioni tarkvaraga töötamiseks.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jarosław Kupiec

Business Development Director
tel. +48 (22) 24 84 000
j.kupiec@stovaris.pl