Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

IT infrastruktuur ja andmekeskus

Praegune andmekeskus on kaasaegne tehnokeskus, mis koosneb serveriruumist ja mitmest selle toimimist toetavatest seadmetest. Seda kasutatakse teabe salvestamiseks ja töötlemiseks ning see loob andmetele turvalise keskkonna. Oluliseks küsimuseks on kõikidele Andmekeskuses olevatele seadmetele täieliku ligipääsu võimalus, nende jälgimine ja haldamine. Meie ettevõttel on tooteid, mis lahendavad kõik need probleemid.

Stovaris pakub mitmeid lahendusi, mis moodustavad serveriruumi seadmeid ja tööriistu, mis on mõeldud administraatori toetamiseks haldusprotsessis, andmeturbe ja töö järjepidevuse tagamisel. Nende hulka kuuluvad konsoolilülitid ja nende toimimist toetavad rakenduspaketid, täiustatud jahutussüsteemidega spetsiaalsed riiulid, suure jõudlusega serverid, toiteplokid ja katkematud toiteallikad. Lisaks pakume kõiki andmekeskuse elemente ühendava osana serveriruumi haldussüsteeme (DCIM).

Aitame luua professionaalse IT infrastruktuuri

Tänu koostööle meiega saavad ettevõtjad nullist luua või kaasajastada isegi väga arenenud IT-taristu. Meie lai pakkumine sisaldab muu hulgas:

  • kaasaegne serveriruumi varustus, nt. riiulid, KVM-lülitid, toiteplokid ja serverid ise, nii konsool kui ka andmekeskus, ka mikroversioonis;
  • spetsiaalne tarkvara andmekeskuste haldamiseks, sh kaughaldus;
  • IoT-lüüsid, mis võimaldavad teil oma äri sujuvamaks muuta ja IT-taristut erinevate rikete suhtes vastupidavamaks muuta;
  • ohutusseadmed, sealhulgas eelkõige katkematud toiteallikad.

Müüme parimate tootjate riist- ja tarkvara ning pakume professionaalset tuge selle valikul ja juurutamisel.

Panusta Stovarise IT-tehnoloogiatele!

Dünaamilised muutused IT-tööstuses, serveriplatvormi areng ning virtualiseerimise ja pilvandmetöötluse tehnoloogiate esilekerkimine või klientide kasvavad nõudmised sunnivad IT-arhitekte oma lähenemist andmekeskuste planeerimisele üle vaatama. Serveritele kui andmekeskuse kõige olulisemale kihile kehtivad samad trendid ja nõuded. Nende õige disain muutub andmekeskuse kavandatud kasutamise jaoks ülioluliseks.

Hoolitseme selle eest, et Teie IT infrastruktuur ei oleks mitte ainult töökindel ja funktsionaalne, vaid eelkõige tõhus ning täidaks kõiki talle seatud ülesandeid. Pakume palju konsool- ja andmekeskuse servereid, KVM-lüliteid, katkematuid toiteallikaid, rack-kappe, IoT-lüüsi ja muid IT-seadmeid – kutsume Teid meiega koostööd tegema!

See tooterühm põhineb järgmistel kaubamärkidel:

Lantronix | Opengear | Silex | Vertiv