Zaznacz stronę
Kontaktivorm
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Partnerid

Stovaris on Poola üks juhtivaid spetsialiseerunud IT edasimüüjaid, kes teeb koostööd IT-ettevõtetega. Meie ettevõte on oma tegevuse algusest peale järginud täisturu mudelit, st tooteid ja teenuseid pakutakse ainult lõpptarbijatele edasimüügiks. Pakume oma partneritele logistikateenuseid, finantseerimist, turundustuge ning tehnilist ja ärialast nõustamist.

Meie partnerite käsutuses on B2B internetimüügisüsteem, mis lisaks Stovarise pakkumisest toodete tellimuste esitamisele võimaldab kasutada meie partneritele pühendatud järjehoidjat, kus nad saavad vaadata oma päringuid, tellimusi. ja käibemaksu arveid. Anname endast parima, et iga meie pakkumise toode oleks hästi kirjeldatud ja sisaldaks meie partnerite jaoks olulist teavet.

Meie ettevõte töötab projektisüsteemis, igal meie Partneril on spetsiaalne kliendihaldur, kes toetab teid projekti igas etapis – alates parima varustuse/lahenduse valikust kuni võimaliku tehnilise ja teostustoeni. Teie kontohaldur tagab, et projekti kõik etapid kulgevad sujuvalt ja probleemideta.

Kui vajate lisamaterjale, võtke ühendust müügiosakonnaga.