Zaznacz stronę

Tenda

Tenda on VKE-klientidele mõeldud täielike võrgulahenduste juhtiv pakkuja. Ettevõtte, mille filosoofia põhineb innovatsioonil, eesmärk on pakkuda lihtsalt paigaldatavaid ja soodsa hinnaga võrgulahendusi, pakkudes samas uuenduslikke ja tipptasemel tooteid – seda kõike selleks, et elu lihtsamaks muutvaid nutikaid tehnoloogiaid paremini juurutada. Tendal on Hiinas kaks uurimis- ja arenduskeskust.

Tenda on loonud strateegilise partnerluse Broadcomiga ja temast on saanud Hiina kõige olulisem partner. Tootja kasutab oma toodetes Broadcomi kiibikomplekte, et tagada kõrge ühilduvus ja suurepärane jõudlus. Ettevõte on Hiinas traadita võrguseadmete ja koduruuterite tootmises esikohal. Tenda keskendub tõhusalt uurimis-, arendus- ja tootmis- ja müügistrateegiatele, tipptehnoloogiale ja professionaalsele süsteemile, et luua usaldusväärne võrgustik.

Tootevalikusse kuuluvad koduvõrgud, ärivõrgud, Etherneti lülitid, lairiba CPE, võrgulüüsid, mobiilne lairibaühendus ja IP-kaamerad. Suurepärane jõudlus, stabiilne signaal, kasutus- ja paigalduslihtsus, tippkvaliteet, konkurentsivõimelised hinnad on kõigi ettevõtte toodete ühised omadused.

Actility logotyp

Seotud erialad:

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl