Zaznacz stronę

XP-PEN

Tootja nimi XP-PEN tuleneb sõnade X-Infinite, P-Possibility, PEN-Digital Pen lühendist. 2005. aastal asutatud XP-PEN on Jaapani ettevõte, mis on üks maailma juhtivaid graafikatahvelarvutite turul. Pideva tehnoloogiliste uuenduste kasutuselevõtuga on 2018. aastal ettevõtte tootesari täienenud, hõlmates Star-seeria graafikatahvelarvutit algajatele, suure jõudlusega Deco-seeria graafikatahvelarvutit ja edasijõudnutele mõeldud Artist-seeria LCD-tahvelarvuteid. Tänapäeval müüakse tahvelarvuteid enam kui 100 riigis. 2019. aastal sai XP-PEN Hanvon Ugee Groupi valdusfirma üheks tütarettevõtteks. Hanvon Ugee tugeva tehnoloogilise toe, teadmiste ja kapitali abil saab tootja oma tootevõimalusi jätkuvalt laiendada.

XP-PEN on üle 15 aasta tegelenud digitahvelarvutite disaini, uuendusliku uurimistöö, tootmise ja turustamisega. Tootja professionaalne meeskond on pühendunud uuendustele, mille lõppeesmärk on tuua iga kunstnik digitaalajastusse nende individuaalsetele vajadustele kohandatud tööriistade ja tehnoloogiatega. XP-PENist on saanud tuntud digitaalsete graafikatahvelarvutite kaubamärk ja kasutajad üle maailma hindavad tööriistu, tehnoloogiat ja väärtust, mida tootja professionaalsele tahvelarvutiturule toob.

Hetkel kuuluvad ettevõtte tooteportfelli: LCD-ekraaniga tahvelarvutid, pastapliiatsiga tahvelarvutid, elektroonilised märkmikud, pliiatsid mobiilseadmetele ja terve hulk tarvikuid.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl