Zaznacz stronę

XP-Pen

Tootja XP-PEN nimi tuleneb sõnade X-Infinite, P-Possibility, PEN-Digital Pen lühendist. XP-PEN on 2005. aastal asutatud Jaapani ettevõte, mis on üks maailma liidritest graafikatablettide turul. Tänu pidevale tehnoloogilisele innovatsioonile laiendati 2018. aastal ettevõtte tootevalikut, mis hõlmab Star-seeria graafikalaudu algajatele, suure jõudlusega Deco-seeria graafikalaudu ja Artist-seeria LCD-tahvlit edasijõudnutele. Graafikatablette müüakse tänapäeval enam kui 100 riigis. 2019. aastal sai XP-PENist üks Hanvon Ugee Groupi valdusettevõtte tütarettevõtetest. Hanvon Ugee tugeva tehnoloogilise toetuse, oskusteabe ja kapitaliga saab tootja jätkata oma tootevaliku laiendamist.

XP-PEN ajalugu

XP-PEN on juba üle 15 aasta tegelenud digitaalsete tahvelarvutite disaini, innovaatiliste uuringute, tootmise ja turustamisega. Tootja professionaalne meeskond on pühendunud innovatsioonile, mille lõppeesmärk on tuua iga kunstnik digiajastusse tema individuaalsetele vajadustele kohandatud tööriistade ja tehnoloogiatega. XP-Pen on saanud tuntud digitaalse graafikaplaadi kaubamärgiks ja kasutajad kogu maailmas hindavad tööriistu, tehnoloogiat ja väärtust, mida tootja toob professionaalse tahvelarvuti turule.

Alates loomisest on XP-Pen teinud kõik endast oleneva, et toetada kaasaegset entusiastide ja disainerite põlvkonda, aidates neil oma loomingulisi unistusi ellu viia. Tänu aastatepikkusele tootmiskogemusele on ta kindlalt pühendunud uuendusliku, moodsa graafilise tahvelarvuti funktsioonidega graafilise ekraani pakkumisele. Hiljuti on XP Pen ehitanud kasutajale suunatud ökosüsteemi, mis sisaldab mitmesugust graafilist riistvara koos lisatarkvaraga igat tüüpi klientidele. Koos meie kasutajatega seab XP-Pen disainisuundumusi, mis inspireerivad loomingulisi ideid ja julgustavad inimesi oma kirgi väljendama.

Mida pakub XP Pen

Praegu kuuluvad ettevõtte tooteportfelli: LCD-ekraaniga tahvelarvutid, pliiatsitabletid, elektroonilised märkmikud, pliiatsid mobiilseadmetele ja terve hulk tarvikuid.

 • XP-Pen tootevalikusse kuuluvad mudelid:
 • Artist-seeria graafilised tahvelarvutid
 • Artist Pro seeria graafikaplaadid
 • Innovator Series graafikaplaadid
 • Deco seeria graafilised tahvelarvutid
 • Deco Pro seeria graafilised tahvelarvutid
 • Deco Fun seeria graafilised tahvelarvutid
 • Star seeria graafilised tahvelarvutid
  Pliiatsid
 • Graafiliste tahvelarvutite tarvikud
  Nutikad märkmikud

XP-Pen tegutseb ka tipptasemel tehisintellekti turul, kus ta on seotud ByteDance’iga ja aitab ettevõttel pakkuda kolme- kuni kaheksa-aastastele lastele interdistsiplinaarset online-õpet.

 

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl