Zaznacz stronę

Vertiv

1985. aastasse ulatuva ajalooga organisatsioon hakkas oma praegust kuju võtma 2000. aastal. Emerson (asutajaettevõte) lõi võrgutoite divisjoni, mis on spetsialiseerunud kriitilise infrastruktuuri tehnoloogiatele. Emerson Network Poweri väljakujunenud lahendused võimaldasid 2016. aastal luua ettevõtte praeguse nimega Vertiv.

Peakorter asub Columbuses, Ohio osariigis, USA-s. Ettevõttes töötab praegu üle maailma 20 000 inimest, kellest enam kui 15% on teenindusinsenerid ja tehnilise toe töötajad. Vertivil on 28 tootmiskohta, enam kui 250 teeninduskeskust ja 16 klienditeeninduslaborit erinevatel kontinentidel.

Ettevõte on oma praeguses tegevuses juurutanud palju uuenduslikke lahendusi, mis on pühendatud andmekeskustele, sidevõrkudele ning äri- ja tööstusrajatistele. Tänu oma murrangulistele saavutustele selles valdkonnas naudib Vertiv kaubamärk klientide ja äripartnerite usaldust. Praegu jätkab ettevõte uute standardite rakendamist elektrivarustuse, jahutuse, juurdepääsu ja kontrolli, seire ja infrastruktuuri haldamise valdkonnas.

Vertiv on oma kogemuste, teadmiste ja asjakohaste ressurssidega ülemaailmne partner ja oma tööstusharu liider.

Tänapäeval pakub Vertiv (endise nimega Emerson Network Power) oma laia energiahaldussüsteemide, täppiskliimasüsteemide ja infrastruktuurihalduslahendustega tuge kasvavatele mobiili- ja pilvetehnoloogia turgudele. Vertivi portfellis on sellised kaubamärgid nagu:

Chloride® – tööstuslikule energeetikale pühendatud lahendused,

Liebert® – energia- ja soojusjuhtimislahendused,

NetSure™ – globaalsed, intelligentselt kavandatud toitesüsteemid, mis pakuvad ühtlustatud võrkude jaoks kõrget kättesaadavust, energiatõhusust ja mastaapsust,

ja

Trellis™ – täielik energiahalduse tarkvarapakett.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl