Zaznacz stronę

Teradici

Teradici asutati 2004. aastal ja alates selle loomisest on ettevõte keskendunud oma missioonile pakkuda sujuvat, turvalist kaugjuurdepääsu lõppkasutaja andmetele ja rakendustele.

2021. aasta neljandas kvartalis teatas HP Inc. (NYSE: HPQ) kaugarvutitarkvara uuendaja Teradici Corporationi kogu äritegevuse omandamisest. Omandamine suurendas HP võimekust isiklike süsteemide kategoorias. Uued lahendused võimaldavad kasutajatel turvaliselt juurdepääsu suure jõudlusega andmetöötlusele mis tahes arvutist, Chromebookist või tahvelarvutist.

Teradici PCoIP®-tehnoloogia on oma klassi parim protokoll, mis võimaldab organisatsioonidel luua turvalisi, kõrge eraldusvõimega ja madala latentsusajaga virtuaalseid tööruume. See on kõige turvalisem kaugtehnoloogia turul, mis võimaldab visualiseerida ka kõige nõudlikumaid graafikarakendusi. Teradici toetab mitut kohalikku, kaug- ja koostööstiili, mis on ühendatud andmekeskuste või pilvelahenduste kaudu.

Tänapäeval võib Teradici tehnoloogiat leida paljudest Fortune 500 ettevõtetest, valitsusasutustest ja teenusepakkujatest üle maailma. Ettevõte teeb koostööd ka juhtivate pilveteenuste pakkujatega, et pakkuda ülimat kasutajakogemust ja võimaldada oma klientidel ulatuda miljonite kasutajateni.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl