Zaznacz stronę

Overland-Tandberg

Overland-Tandberg on kombineeritud kaubamärk, mis esindab enam kui 50-aastast traditsiooni ja kogemust autolaadurite ja lindiraamatukogude tootmisel. Overland-Tandberg on maailmas paigaldatud üle miljoni seadme. Ettevõte pakub oma partnervõrgustiku kaudu enam kui 90 riigis lahendusi haldamiseks, varukoopiate loomiseks ja andmete arhiveerimiseks.

Overland Tandbergi ajalugu

Tandberg Data asutati 1979. aastal Tandberg Radio filiaalina. 1990ndatel asutati tütarettevõtted Jaapanis, Singapuris ja USAs. Tandberg Data omandas 2006. aastal lindilahenduste poolest tuntud ettevõtte Exabyte. Järgnevatel aastatel tõi ettevõte turule mitmesuguseid lindiketta- ja lintraamatukogulahendusi. 2011. aastal sai Tandberg Data RDXi teisaldatavate kõvaketaste tehnoloogia ainuomanikuks. Sellest tehnoloogiast on saanud varundamiseks, arhiveerimiseks ja andmekaitseks kasutatavate teisaldatavate kettasalvestiste tööstusstandard. Dokumentide arhiveerimine on üks peamisi valdkondi tootearenduses. 2014. aasta jaanuaris ühines Tandberg Data Overland Storage’iga. Sellest ajast alates on ettevõte uue nime all: Overland Tandberg keskendunud terviklike andmekaitselahenduste pakkumisele väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Selle ühinemise tulemusel on loodud ettevõte, mis pakub täielikku virtualiseerimistehnoloogiate ja andmehalduslahenduste paketti, et toetada salvestus-, avalikke, privaatseid ja hübriidpilvede strateegiaid, mida kasutavad kliendid kogu maailmas.

Overland Tandbergi pakkumine

Tootja Overland Tandberg pakub erakordseid digitaalseid salvestustooteid paljudele maailma tuntuimatele ettevõtetele ja korporatsioonidele. Tema laia kliendibaasi kuuluvad ka sajad väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted (VKEd) ning tuhanded väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted (VKEd). Ettevõtte arhitektuur hõlmab täielikku andmehaldust ja -kaitset ning äritegevuse järjepidevust.

Overland Tandbergil on põhjalik kliendipilve- ja hübriidpilvelahenduste pakett, mis põhineb meie patenteeritud RDX- ja NEO-tehnoloogial. NEO tooteperekond on täiustatud lintraamatukogu, mis võimaldab kaugjuhtimist, partitsioneerimist ja võimalust laiendada lindikettaid. 2022. aastal saime müüja portfelli uued tooteperekonnad – Olympus ja Titan. Need on Overland Tandbergi uuenduslikud serveriliigid TOWER- ja RACK-konfiguratsioonides, mida soovitame rakenduste jaoks, mis nõuavad suurt paindlikkust ja suurt jõudlust.

Seotud erialad:

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl