Zaznacz stronę

Supermicro

Supermicro on rahvusvaheline ettevõte, mis on noteeritud NASDAQ-il (SMCI). Ettevõte toodab serverilahendusi madalast kuni väga arenenud tipptasemeni. Ettevõttel on üle 2000 töötaja üle maailma, kellest 1200 on USA-s kaubamärgi heaks töötavad insenerid. Supermicro spetsialistid loovad iga päev lahendusi, mis on konkurentidest sammu võrra ees.

Supermicro tooted võib jagada SuperServeri rack-serverite ja SuperWorkstation tornserverite seeriateks, sõlmeserveriteks Twin, töökindlateks suure protsessoritihedusega SuperBlade lahendusteks ja selle intensiivsemaks versiooniks MicroBlade. Need on serveriseadmed, mis töötavad x86 arhitektuuril Intel Xeoni ja AMD seeria protsessoritega.

Supermicro on nüüdseks IT-turul üha enam märki löömas. Seda seetõttu, et kaubamärgi serverilahendusi saab suurepäraselt kohandada klientide kõrgeimatele nõudmistele. Supermicro toodete kasutajad saavad valida mitmesuguste valmislahenduste hulgast või luua oma tööjaamu enam kui 700 emaplaadi, draivi, Intel Xeoni protsessori ja korpuse hulgast, kasutades ära laienduskaartide tohutut kogumit. Seda täiendavad mitmed tarvikud ja tarkvara, et tagada Supermicro serverite õige haldamine.

Supermicro edu teine ​​põhjus on kiiresti kasvav uute tehnoloogiate osakond, mis tutvustab iga kuu uusi üksusi. Hetkel on tootja pakkumises tohutu serverimudelite baas, mis toetavad täielikult või osaliselt (kuumandmetena) kettaid kiireima protokolliga – NVMe. Tugev külg on graafikakaartidel (GPU) arvutamist ja visualiseerimist toetavate serverite väga tugev areng. Supermicro pakub klientidele optimaalseid lahendusi, mis vastavad nende vajadustele ja ootustele – 1U serveritest 4 graafikakaardile kuni 10 graafikakaardini (sh Nvidia NVLINK tehnoloogia) 4U serverites. Sama võimas alternatiiv GPU-põhistele serveritele on Supermici mitmeprotsessorilised serverid.

Supermicro laia valikuga lahendused, SuperBlade ja Microblade, võimaldavad luua kuni 28 klastriga üksuse koos vahetatavate haldusmoodulite ja lülititega. Supermicro server on üks maailma juhtivaid professionaalseid IT-seadmeid.

Valikusse kuuluvad ka Supermicro eriotstarbelised tööjaamad, mis pakuvad suure jõudlusega täiustatud analüüsi, andmetöötluse, animatsiooni ja multimeediumikujunduse jaoks. Riistvara ja tehnoloogilisi lahendusi hindavad insenerid ja graafilised disainerid. Üksikud komponendid on valmistatud tippklassi materjalidest. Eriti tähelepanuväärsed on tõhusad ja kiired Intel Xeoni protsessorid, millega on varustatud Supermicro serverid.

Stovaris pakub Supermicro lahendusi, sealhulgas kõiki komponente ja laienduskaarte. Pärast 48-tunnist maksimaalset koormustesti saab klient kokkupandud, kasutusvalmis serveri. Lai valik kettaseadmeid, emaplaate, korpuseid, Intel Xeoni protsessoreid, arvukad riistvarakonfiguratsioonid ja soodsad hinnad võimaldavad meil pakkuda optimaalset ja terviklikku lahendust, mis on kohandatud vastavalt kasutaja individuaalsetele vajadustele.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Paweł Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl