Zaznacz stronę

StarWind

StarWind Software on salvestusruumi virtualiseerimise teerajaja. Ettevõte pakub tooteid, mida iseloomustab lihtsus, jõudlus, kättesaadavus ja paindlikkus. Ettevõte asutati 2003. aastal kui Rocket Division Software. 2009. aastal suurendas omanik (Veeam) ettevõtte kapitali ja andis sellele uue nime – StarWind.

StarWind oli üks esimesi tarnijaid, kes pakkus 2005. aastal tarkvarapõhiseid salvestuslahendusi ja 2008. aastal hüperkonvergeeritud lahendusi.

Ettevõte on odavate hüperkonvergeeritud seadmete turuliider. StarWind pakub oma põhitoote ainult tarkvara või riistvaraga variante. Nende lahendustega on ettevõttel võimalik kohandada oma tooteid ja lahendusi nii väikeste kui ka suurte organisatsioonide andmekeskuse nõuetele vastavaks.

2011. aastal lasi StarWind välja oma lipulaeva nimega Native SAN (nimi muudeti Virtual SAN-iks). Alles 2014. aastal hakkas Vmware müüma oma virtuaalset SAN-i (VSAN), mis lahendab samad probleemid ja millel on sama arhitektuur nagu StarWindi lipulaeval.

2014. aastal lõpetas StarWind olemast puhas tarkvaraettevõte ja temast sai ka riistvaralahenduste pakkuja. Nii tõi ettevõte turule hüperkonvergeeritud Enterprise-klassi seadmed, mis on saadaval väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Seotud erialad:

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl