Zaznacz stronę

Silex

Silex Technology on tegutsenud üle 40 aasta. Selle aja jooksul on ettevõte kogunud oma teadmisi riistvara, tarkvara ja intellektuaalomandi vallas. Silex Technology tütarettevõtted asuvad: Jaapanis, Hiinas, USA-s ja Saksamaal. Kõik ettevõtte filiaalid juhinduvad ühtsest poliitikast ja põhimõtetest:

  • keskkonnakaitse,
  • piisava kvaliteeditaseme säilitamiseks,
  • ühine tegevussuund,
  • ühiste väärtuste rakendamine: areng, vastastikune austus, professionaalsus ja globaliseerumine.

Silexi inseneride ebatavaline lähenemine projekteerimistöödele ja ettevõtte tehnoloogiline võimekus väljenduvad otseselt pakutavate lahenduste kõrgel kvaliteeditasemel.

Toote pidev täiustamine, eksklusiivne juurdepääs Qualcomm Atherose asjatundlikkusele ja strateegiline partnerlus juhtivate pooljuhtide müüjatega on muutnud Silex Technology usaldusväärse Wi-Fi-ühenduvuse ülemaailmse liidriks. Brändi lahendused toetavad laias valikus seadmeid – alates meditsiiniseadmetest ja dokumentide kuvamistoodetest kuni video- ja digitaalkuvariteni. Silex kaubamärgi tooted sobivad ideaalselt OEM-klientidele.

Silex Technology arendab, toodab ja turustab lõpptooteid Wi-Fi- ja LAN-ühenduvuse jaoks. Selle lahenduste saajad on peamiselt äri- ja ärikasutajad. Silexi pakkumise saab jagada USB-serveriteks, jadaseadmeserveriteks, traadita taristuseadmeteks, spetsiaalseteks sidelahendusteks ja esitlustugisüsteemideks.

Silexi tehnoloogia abil saavad kliendid riist- ja tarkvaratuge ühelt müüjalt.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl