Zaznacz stronę

Promise Technology

Promise Technology Inc. on tunnustatud liider ülemaailmsel salvestusturul ning juhtiv kõrge jõudlusega lahenduste arendaja andmekeskuste, seire-, pilve- ja rikasmeediakeskkondade jaoks. Püüdes täita oma klientide rangeid nõudmisi, on tootja saavutanud maine vertikaalsete turgude jaoks uuenduslike lahenduste loomisega, mis rahuldab nii suurettevõtete, väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete, turvaintegraatorite kui ka professionaalsete arendajate vajadusi.

Promise pakub lahendusi erinevatele keskkondadele, sealhulgas:

  • IT – maailma suurimates IT-keskkondades tõestatud salvestusruum;
  • Rikasmeedia – rikasmeedia tootmistsüklite jaoks optimeeritud tooted võimaldavad teil kiiresti juurde pääseda, redigeerida, jagada ja levitada mis tahes suuruses või vormingus materjali.
  • Jälgimine – Väikestele ja keskmistele ettevõtetele pakub tootja RAID-kontrollereid sise- ja välisdraivi ühendamiseks, paigalduseks 16 kuni 64 kaamerat. Ja suurettevõtete jaoks saab see juurutada suure töökindlusega eraldiseisvaid RAID-alamsüsteeme enam kui tuhande võrguvideokaamera jaoks.

Promise pakub nii lihtsalt kasutatavaid DAS-seadmeid kui ka tõestatud äriklassi massiivilahendusi. Praegu on kõige populaarsemad tootesarjad:

Pegasus3 seeria – tööstusharu parimate Pegasuse lauaarvuti RAID-süsteemide järgmine põlvkond, mis sisaldab Thunderbolt 3 tehnoloogiat, mis tagab kuni 40 Gbps läbilaskevõime (topeltkiirus võrreldes eelkäija Thunderbolt 2-ga).

VTrak E5000 seeria – kõrge kättesaadavusega ärisalvestusruum SAN-i ja DAS-i jaoks – nüüd kuni 16G Fibre Channeli ja 12G SAS-i toega. Suur ribalaius, madal latentsusaeg ja täiustatud RAID-kaitse loovad ideaalse lahenduse rikasmeediumikeskkondade jaoks.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl