Zaznacz stronę

ProLabs

ProLabs on juhtiv tarnija optilise võrguinfrastruktuuri turul, pakkudes kõrgeima kvaliteediga tooteid ja uuenduslikku tehnoloogiat, säilitades samal ajal konkurentidega võrreldes madala hinna. Kõiki ProLabs’i seadmeid ja tarvikuid testitakse ja kodeeritakse ettevõtte enda laborites, et tagada parim tase.

Veidi rohkem kui kümne aasta jooksul turul olles on ProLabsist saanud üks kõige uuenduslikumaid tootjaid keskklassi võrgutoodete turul. Sellise edu saavutamiseks on neid motiveerinud nende missioon troonida originaalseadmete tootjad, kasutades kõrgeima kvaliteediga tooteid, mis põhinevad avatud lähtekoodiga tehnoloogial ja väga tõhusal müügijärgsel teenindusel. ProLabs investeerib pidevalt oma tehnoloogiate uurimis- ja arendustegevusse, et tagada oma toodete jäämine turu esirinnas, toetades samal ajal üha uusi tarnijaid kogu maailmast.

Selle tootja pakutavate toodete hulgas võime eristada:

  • kiudoptilised sisestused (alates 100BASE-FX kuni 100Gb; OEM-ühilduvad ja patenteeritud kiudoptilised sisestused)
  • meediamuundurid (OEM-ühilduvad ja patenteeritud)
  • võrgukaardid
  • DAC-kaablid
  • OCM-d (optilised kanalimonitorid)
  • Multiteenuste platvormid (kiudoptilised, koos EDFA, OEO, OLP, OLM, FEC, OCM, OTDR, ROADM ja Muxponder/Transponder moodulitega).

Erinevalt kõikjal turul leiduvatest ebakindla ühilduvusega asenduslahendustest tagab ProLabs 100% ühilduvuse originaaltootjate võrguseadmetega. Tootja seadmed pannakse kokku ja programmeeritakse USAs ja Ühendkuningriigis ning iga tellimusest saadud osa testitakse hiljem õigeks toimimiseks. See tähendab, et me ei saa mitte ainult olla kindlad kassettide, DAC-kaablite või muundurite kvaliteedis, vaid me täidame ka tarnitud toodete päritoluriigi nõudeid (igal juhul on see Ühendkuningriik või USA).

Seotud erialad:

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Michael Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl