Zaznacz stronę

Proget

Proget on Poola ettevõte, mille peakontor asub Bielsko-Białas. See on MDM (Mobile Device Management) süsteeme projekteerinud üle 12 aasta. Proget MDM platvormi kõige olulisem ülesanne on seadmepargi turvaline haldamine. Ettevõtte lipulaeva lahenduse lõid Poola programmeerijad nende endi ideede ja turvaelementide põhjal.

Proget pühendab oma lahenduse ettevõtetele, kellel on kuni mitu tuhat mobiilseadet, nagu nutitelefonid ja tahvelarvutid. Võtmeseadme kaotsimineku või varguse korral on andmed alati turvalised, kuna neid saab kaugjuhtimisega kustutada (platvorm võimaldab kustutada kogu mälu või ainult ettevõtte andmed).

Mõned kõige olulisemad funktsioonid ja Proget MDM-süsteemi kasutamise eelised on järgmised:

  • Seadme funktsioonide juhtimine;
  • Seadmete geolokatsioon;
  • Andmete krüpteerimine;
  • Kaugkustutusfunktsioon;
  • Rakenduste levitamine;
  • Kaugintegreerimine ja konfigureerimine

ja

  • Kaugtöölaud.

Ettevõte teeb tihedat koostööd suurimate mobiilseadmete tootjatega nagu Samsung (omab Gold Technology Partner staatust), Huawei ja Apple. Tarkvara mitmekülgsus võimaldab juhtida mobiilseadmeid kõige populaarsematel platvormidel ehk iOS ja Android. Lihtsus, kergus ja kasutusmugavus ning tarkvara tõhusus teevad Progeti lipulaevast ettevõtte mobiilsuse halduse (EMM) juhtivaks lahenduseks.

Proget MDM süsteem ei ole suletud platvorm. Progeti arendajad ja insenerid on kasutajate soovil süsteemi lisanud palju funktsioone. Seega tuleks Progeti lahendusi käsitleda kui kindlat alust, mida saab kujundada ja kohandada vastavalt meie klientide vajadustele.

Proget on MDM-i turul vaieldamatu teerajaja.

Teine Progeti toodetav süsteem on tarkvara, mis takistab tellimuse, liisingu või järelmaksuga ostetud mobiilseadmete väljapressimist. See Progeti ettepanek töötab alati, kui kasutaja ei tasu mobiilseadme kasutamisega seotud kohustusi. Sellel tipptasemel tarkvaral on võimalus kauglukustada seadme andmeid või kuvada ekraanil süsteemiadministraatori konfigureeritud mitmetasandilist teadet.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Daniel Murawski

Product Manager
+48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl