Zaznacz stronę

PNY

PNY on ülemaailmne tehnoloogialiider olme- ja ärielektroonika tootmises. Oma enam kui 30-aastase ajaloo jooksul on see pälvinud tuntust enam kui 50 riigis, asutades 20 tütarettevõtet Põhja- ja Lõuna-Ameerikas, Euroopas ja Aasias. PNY on uhke, et tema tooteid komplekteeritakse pidevalt USA-s, mis võimaldab neil säilitada kõrgeima kvaliteedi ja töökindluse.

Stovaris hakkab pakkuma PNY PRO tooteid peamiselt graafikaprotsessori (GPU), suure jõudlusega andmetöötluse (HPC) ja tehisintellekti (AI) süsteemide rakenduste jaoks. Stovaris kui VAD propageerib oma turutegevuses kõige arenenumatel NVIDIA protsessoritel põhinevaid lahendusi. Meie selle seeria ulatusliku tooteportfelliga pakume professionaalseid lahendusi erinevatele tööstusharudele ja rakendustele.

PNY toodete peamised kasutusvaldkonnad on:

– Loomingulised spetsialistid, kes vajavad töötamiseks kiiremaid, funktsioonirikkamaid ja intuitiivsemaid tööriistu. Quadro süsteemid on lahendused tootlikele töövoogudele, nagu Adobe Creative Cloud.

– teenused laiale kasutajaskonnale, näiteks Pinterest, mis kasutavad niinimetatud sügavat õppimist ja pildituvastust. Neid lahendusi kasutavad ka finantsettevõtted, näiteks PayPal, kus pettuste tuvastamiseks kasutatakse GPU-toega tehnoloogiaid.

– Andmekogumid muutuvad suuremaks ja keerukamaks, seega on tehnoloogiliste edusammude põhiülesanne hõlbustada töötamist sellistes programmides nagu CAD, nt: Autodesk Design Suites.

– Displei seinalahendused. PNY NVIDIA professionaalsed graafikakaardid sobivad ideaalselt paigaldamiseks mitme ekraaniga süsteemidesse, kus multimeedia ja võrratu kvaliteet on ülimalt tähtsad.

Üks huvitavamaid PNY lahendusi koos NVIDIA komponentidega on EGX platvorm professionaalseks visualiseerimiseks.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Pawel Waszniewski

Product Manager
+48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl