Zaznacz stronę

Opengear

Opengear asutati 2004. aastal. Ettevõtte peakontor asub New Jerseys ja selle tootmisüksus asub Utahis. Ettevõtte teadus- ja arendustöö toimub Austraalias ja Silicon Valleys. Ettevõttel on müügiesindused Euroopas, Aasias ja USA-s. 2017. aastal nimetati Opengear Deloitte Technology Fast 500 nimekirja.

Tänapäeval on IT- ja sideinfrastruktuur iga organisatsiooni selgroog. Asjade Interneti levikuga on kiire intelligentne otsuste tegemine, usaldusväärne andmete kogumine, pidev ühenduvus ja võrgu vastupidavus küberrünnakutele üha olulisemad.

Opengeari lahendused vastavad tänapäeva ettevõtete vajadustele. Opengeari tooted pakuvad automatiseerimist, võrgu vastupidavust ja turvalisust, mis on vajalikud tõhusaks ja tulemuslikuks haldamiseks, kulude vähendamiseks ja äritegevuse järjepidevuse tagamiseks.

Opengeari andmekeskused ja kaughaldusele pühendatud lahendused võimaldavad tehnilistel töötajatel jooksvalt tegutseda ning teha hooldus- ja remonditöid kõikjal ja igal ajal. Opengeari lahenduste funktsionaalsuse tagajärjeks on kasutuskulude märkimisväärne vähenemine ja seisakuaegade kaotamine. Smart OOB™ lahendustega saavad kliendid intelligentse automatiseerimise ja kaitse virtuaalsete rünnakute eest.

Opengeari seadmed parandavad võrgu töökindlust, kõrvaldavad seisakuid, parandavad töötajate tootlikkust ja vähendavad remondikulusid. Konsooliserveri platvormid pakuvad kaugjuurdepääsu võrguseadmetele, kontrolli toitejaotuse üle ja ainulaadset nähtavust.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl