Zaznacz stronę

Lantronix

Lantronix Inc. on ülemaailmne asjade Interneti (IoT) ressursside turvaliste andmetele juurdepääsu ja haldussüsteemide pakkuja. Lantronoxi missioon on saada ja jääda juhtivaks asjade Interneti-lahenduste pakkujaks, mis võimaldab ettevõtetel oluliselt lihtsustada asjade Interneti projektide loomist, juurutamist ja haldamist, pakkudes samal ajal rakendustele ja nende kasutajatele turvalist juurdepääsu andmetele.

Rohkem kui kahe aastakümne pikkune töökindlate tehnoloogiate loomise kogemusega Lantronix on uuendaja, mis võimaldab klientidel luua uusi ärimudeleid ja kasutada ära asjade Interneti võimsust. Lantronixi kaubamärgilahendusi kasutatakse miljonites seadmetes, mis teenindavad mitut turusektorit, sealhulgas sellistes tööstusharudes nagu andmekeskused, meditsiiniteenused, turvalisus, tööstus, transport, kaubandus, finants, keskkond ja valitsus.

Praegu on asjade interneti põhisambad riistvara (seadmed) ja võrgundus, suurte andmehulkade haldamise võimalus, mobiilsus ja ettevõtte tasemel turvalisus. Kõik nimetatud asjade interneti aspektid on Lantronixi ettevõtte peamine huvi- ja tegevusvaldkond. Selle tooted, lahendused ja teenused võimaldavad ühenduvust (juhtmega ja traadita – Wi-Fi ja mobiilsidevõrgu kaudu) ning „asjade” – sealhulgas masinate, seadmete, andurite, arvutite – haldamist. Kliendid juurutavad Lantronixi lahendusi paljudele oma seadmetele – alates meditsiiniseadmetest haiglates või kohalikes veeseiresüsteemides kuni tehaste tööstusseadmeteni kuni suure võimsusega lülitite ja ruuteriteni, mis on andmekeskuste selgrooks ja vundamendiks.

Kokkuvõttes on Lantronix üle 25 aasta aidanud ettevõtetel Interneti-ühendust luua – usaldusväärselt, arukalt, turvaliselt ja kiiresti!

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Przemyslaw Prochera

Business Development Manager
+48 668 157 173
p.prochera@stovaris.pl