Zaznacz stronę

iStorage

iStorage on rahvusvaheliselt tunnustatud kaasaskantavate andmesalvestusseadmete tootja. Ettevõte pakub lahendusi, mis turvavad neile salvestatud andmeid – andmete krüpteerimist ja PIN-koodi autentimist.

iStorage pakub kõige uuenduslikumat tootevalikut andmete turvaliseks krüpteerimiseks, salvestamiseks ja kaitsmiseks vastavalt sõjalistele standarditele. iStorage’i lahendusi kasutades olete kindel, et teie väärtuslikud ja tundlikud andmed on turvalised ja kaitstud, järgides kõige rangemaid eeskirju ja direktiive, nagu RODO, HIPAA, SOX, NRC, GLB ja DHS.

iStorage’i asutas 2009. aastal Londonis ettevõtja John Michael, kellel on IT-valdkonnas üle 30-aastane kogemus. Ettevõttest on kiiresti saanud juhtiv üliturvaliste, hõlpsasti kasutatavate ja taskukohaste kaasaskantavate salvestusseadmete uuendaja ja pakkuja.

iStorage’i tooteportfell sisaldab:

– USB-mälupulgad,
– Kõvakettad
– pooljuhtkettad, kuni 16 TB.

Tänapäeval kasutavad iStorage tooteid valitsusasutused, sõjaväelased, rahvusvahelised korporatsioonid ja tarbijad enam kui 50 riigis.

Sertifikaadid:

iStorage on maailmas esimene ja ainus pakkuja, kes on saanud riikliku PIN-koodiga autentitud sertifikaadi oma DiskAshur PRO ja DiskAshur DT draividele: FIPS 140-2 tase 2/3, NCSC CPA, NLNCSA BSPA ja NATO piiratud tase.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Michał Sobieski

Product Manager
+48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl