Zaznacz stronę

Infortrend Technology, EonStor GS, GSe, DS

Infortrend Technology on ettevõte, mis on 25 aastat pakkunud suure jõudlusega traditsioonilisi kettamassiivid, kõik-flash-massiivid, hübriidsalvestusruum, salvestusserverid ja pilvesalvestus. Kõigil Infortrendi toodetel on täiustatud andmeteenused, mis vastavad SAN / NAS-i keskkondade nõudlikele nõuetele ning suudavad lahendada enamiku salvestus- ja andmejagamisprobleeme.

Infortrendi salvestuslahendusi kasutavad edukalt suur hulk kasutajaid üle maailma, laias valikus nõudlikes rakendustes nii kaubanduses kui ka tööstuses. Peamised selle tootja pakutavad kaubamärgid on lahenduste perekonnad EonStor GS, EonStor GSe, EonStor GSe Pro ja EonStor DS.

Infortrend pakub laia valikut tooteid ja lahendusi, kasutades juhtivaid tehnoloogiaid, et saavutada kõrge jõudlus, töökindlus ja kasutuslihtsus. Integreeritud lahendused pakuvad erakordseid andmetöötlusvõimalusi. Brändi spetsiaalne riistvara tagab kõrge kättesaadavuse ja kasutajasõbralikud tööriistad lihtsustavad haldust.

Toetus sellistele protokollidele nagu Fibre Channel, iSCSI, SAS, SATA ja SCSI võimaldab Infortrendi tooteid hõlpsalt kasutada SAN-i, otseühendusega salvestusruumi (DAS) ja võrguga ühendatud salvestusruumi (NAS) keskkondades. Infortrendi tooted garanteerivad ühilduvuse Windowsi, Solarise, Linuxi, IBM AIX, HP-UX operatsioonisüsteemide ning Vmware, Oracle, Citrix ja Microsoft Hyper-V virtualiseerimistarkvaraga.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Jakub Bala

Product Manager
+48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl