Zaznacz stronę

Data Direct Networks (DDN)

Data Direct Networks (DDN) on maailma juhtiv salvestuslahenduste pakkuja organisatsioonidele üle maailma, kus on vaja salvestada suuri andmemahtusid. DDN on enam kui 15 aastat kavandanud, juurutanud, arendanud ja optimeerinud salvestusmassiivisüsteeme, tarkvara ja lahendusi, mis võimaldavad kõigil ettevõtetel, teenusepakkujatel, ülikoolidel ja valitsusasutustel vähendada aega, mis kulub andmetele lokaalselt ja pilves ligipääsuks. Organisatsioonid kasutavad DDN-tehnoloogia potentsiaali ja Data Direct Networksi meeskonna tehnilisi teadmisi andmete salvestamise, töötlemise ja analüüsi vallas, et saada usaldusväärne ja odav plokiahela või ALL-Flash süsteem.

DDN on teatanud NVIDIA DGX™ A100 süsteemide toetamisest oma lahendustes. DGX A100 on maailma esimene AI-süsteem, mis koondab kogu andmekeskuse võimsuse ja võimalused ühte paindlikku platvormi. TheA3Isystem ühendab DDN-salvestusruumi, DGX A100 süsteemid ja kiire NVIDIA võrgunduse (endine Mellanox ja Cumulus), et pakkuda optimeeritud I/O-töötlusvõimsust, mis põhineb jõudlusel ja skaalal. Need lahendused on täielikult optimeeritud tehisintellekti AI rakenduste kiirendamiseks, sealhulgas andmeedastuse sujuvamaks muutmiseks ja tootlikkuse suurendamiseks. Tehes koostööd selliste tööstusharu liidritega nagu NVIDIA, AMD-Xilinx ja Intel, kasutab ettevõte nende teadmisi ja tehnoloogiaid, et kiirendada oluliselt tehisintellektil põhinevaid uuendusi ning maksimeerida investeeringuid GPU-desse ja GPU-kaartidesse.

DDN-i klientide hulka kuuluvad eriti pärast Tintri omandamist paljud finantsteenuste ettevõtted, tervishoiuorganisatsioonid, tootmis- ja energiaettevõtted, riigiasutused, teadusasutused ning interneti- ja pilveteenuste pakkujad.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Marcin Cichecki

Sales Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl