Zaznacz stronę

Advantech

Advantech asutati 1983. aastal ja asub Taiwanis. Ettevõte on tööstuses, transpordis ja energeetikas kasutatavate tööstusautomaatikasüsteemide teenuste ja lahenduste osas vaieldamatu esinumber. Advantech tulud olid 2010. aastal vaid 231 miljonit USD, 2017. aastal aga juba 1,45 miljardit USD. Ettevõte areneb endiselt väga dünaamiliselt, igal aastal registreeritakse vähemalt 10% kõrgema tuluga (YoY) (juhatuse hinnangul on kasv 8%). Ettevõtte majandustulemused illustreerivad väga hästi selles valdkonnas peituvat potentsiaali. 2000. aastal olid nutikad tehased haruldus, nüüd on Advantech võtnud eesmärgiks kõik tehased Tööstus 4.0 plaani järgi moderniseerida.

Advantech kogu maailmas

2017. aastal moodustas Advantech osa kogumüügist tööstusturule järjest Ameerikas 28%, Hiinas 32%, Aasias 14% ja Euroopas 17%. Märkimist väärib väga kõrge osatähtsus Ameerika turul, kus selline tulemus tõestab, et seadmed on parima kvaliteediga ning tootja pakutud lahendused tabavad ideaalselt kliendi vajadusi. Ettevõtte osakaal IPC (Industrial PC) segmendis on üle 32%, see arv kasvab järjest, jättes kaugele maha ka kõige tihedama konkurentsi (Siemens, alla 18%). Poolas on Advantech suur rajatis, mille eesmärk on toetada Poola ja Ida-Euroopa turgu, tänu millele on tehniline tugi ja juurdepääs lahendusesitlustele Poola turul ülimalt lihtne. Igal aastal autasustatakse Advantechi esikoha eest sellistel võistlustel nagu Worldwide Industrial PC või Taiwan Excellence.

Globaalne tugi

Advantech võimaldab tänu väga hästi arenenud kontorite võrgustikule toetada tehnilist tuge ükskõik millises maailma paigas loodud projektile. Lisaks võivad väliskliendid, kes ostavad lahendusi ja seadmeid teisest riigist, lasta oma seadmeid hooldada otse oma riigis, ilma et oleks vaja neid välismaale saata. See valik võimaldab meil toetada meie kodumaiseid integraatoreid nende lahenduste juurutamisel üle maailma. Tootja on maailmas tuntud oma väga madala rikete määra poolest. See loob ise komponente, mis on võimelised töötama suure koormuse korral ka temperatuurivahemikus -40 °C kuni +80 °C. Täna toodab Advantech ka kõige robustsemaid SSD-sid, mille rikete määr väheneb iga aastaga ning saavutas 2018. aastal rekordilise 0,08%

Advantech loob lahendusi, tänu millele saab iga tehast moderniseerida neljanda tööstusrevolutsiooni tasemele (Factory 4.0). iFactory lahendused on mõeldud eelkõige ettevõtetele, kes soovivad kasutada intelligentseid tehaseid, nt. toiduainete, elektroonika, autode või energiatarnijad. CNC-lahendused seevastu on mõeldud intelligentseks masinate jälgimiseks. Advantechi tooteportfell sisaldab enam kui 8000 seadet erinevatele tööstusharudele alates väikestest I/O moodulitest, tööstusarvutitest (IPC), manusarvutisüsteemidest kuni PCI-e kaartide, tööstuslike välkmälupulkade ja rack-serveriteni. Advantechi platvormid pakuvad tuvastust, jälgimist ja kaugsuhtlust andmete integreerimise ja analüüsi tööriistadega. See muudab need ideaalseks kasutamiseks erinevates tööstussektorites. Lisaks pakub Advantech liikumisjuhtimiskaarte ja kõik-ühes süsteeme, et vastata süsteemiintegraatorite nõuetele. Advantechi disainitud tööstusarvuteid kasutatakse täiustatud protsessiliinides, serveri- ja andmekeskustes ning tööstusautomaatika tööjaamades.

Kust Advantech leida?

Rikkalikule kogemusele tuginedes on Advantech loonud ka laia valiku transpordisektorile pühendatud lahendusi tööstusautomaatika valdkonnast. See hõlmab muu hulgas raudtee- ja maanteetranspordi jaoks mõeldud tooteid, automaatse teemaksu kogumise, linnaliikluse korraldamise, kiirteede ja sidekeskuste haldamise seadmeid, samuti kiirteedel rakendatavat autotüübi tuvastamise süsteemi. Advantechi lahendused muudavad tavalised süsteemid intelligentseteks süsteemideks, mis on varustatud ohutute ja energiasäästlike funktsioonidega. Need on mõeldud selliste sektorite turgude jaoks nagu transport, tehaste ja masinate automatiseerimine või pilveinfrastruktuur.

Advantech pakub intelligentsetele tehastele mõeldud lahendustest näiteks UNO-süsteeme, mis katavad seni eksisteerinud lõhe IT (infotehnoloogia) ja OT (operatsioonitehnoloogia) vahel. Pakkumises on ka MIC ja ARK, mis sobivad ideaalselt töötama ka kõige halvemates tingimustes (tolm, temperatuurid) ning tänu ainulaadsele lisamoodulitega laiendussüsteemile saab klient enneolematud laienemisvõimalused ilma täiendavaid keskseadmeid ostmata. .

Tähelepanu väärivad ka väga funktsionaalsed paneelarvutid, kaardid ja moodulid ning kiire andmetöötlus- ja mõõtmis-, kalibreerimis- ja testimisseadmed.

Tänu pidevale ainulaadsete lahenduste otsimisele on ettevõte järjekindlalt laienemas, ühinedes väiksemate üksustega, mis praktikas tähendab seda, et iga aastaga ettevõtte portfell kasvab ning tootja suudab juba praegu pakkuda kõiki vajalikke süsteemikomponente, et kaasajastada ja juurutada originaalseid. lahendusi, isegi tarkvara.

Küsige selle tootja lahenduste kohta meie spetsialistilt:

Marcin Cichecki

Sales Director
+48 222 484 000
m.cichecki@stovaris.pl