Zaznacz stronę
Võta meiega ühendust
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Uus Durabook Z14I – ehitatud igasse keskkonda

Nowy Durabook Z14I - STWORZONY DO PRACY W KAŻDYCH WARUNKACH

Koos uusima 11. põlvkonna Intel® Core™ protsessori ja Iris® Xe graafikafunktsiooniga saab vastupidav sülearvuti Z14I kiiresti hakkama andmemahukate ülesannetega. See on ehitatud nii, et see peab vastu ka kõige raskemates tingimustes. Tänu IP65-klassifikatsioonile (kaitse tolmu ja vee sissetungi eest) ja MIL-STD 810H-sertifikaadile (vastupidavus kuue jala kõrguselt kukkumisele) on Z14I vastupidavam kui teised turul olevad võrreldavad seadmed. Seadet on testitud ka plahvatusohtlike keskkondade, päikesekiirguse, soolapritsmete ja seente suhtes, mis ületab testimisstandardeid võrreldes teiste konkurentide pakutavate lahendustega.

Z14I-l on Durabooki patenteeritud DynaVue®-tehnoloogia ja kõrge resolutsiooniga multi-touch-ekraan, mis pakub kõrgeimat kontrastsussuhet. See tehnoloogia kõrvaldab sisemised peegeldused ja parandab pildikvaliteeti isegi erinevate vaatenurkade puhul, nii eredas päikesevalguses kui ka väga hämaras valguses.

SUUREM TÕHUSUS

Z14I on varustatud 11. põlvkonna Intel® protsessori ja Iris® Xe graafikaprotsessoriga. Seadme jõudlust on oluliselt suurandmete töötlemise nõuete täitmiseks suurendatud. Tänu ülikiirele Intel® Wi-Fi 6 ja Bluetooth® V5.2 andmesideühendusele saab kõik andmed kohe sünkroonida ja andmekeskusesse edastada ilma tarbetu seisakuta.

PODWYŻSZONA WYDAJNOŚĆ Durabook Z14I
STWORZONY DO PRACY W KAŻDYCH WARUNKACH Durabook Z14I

KAVANDATUD TÖÖTAMA KÕIKIDES TINGIMUSTES

Tänu tugevale mehaanilisele konstruktsioonile ja rangele komponentide valikule on Z14I suurepärane kõikides töötingimustes. See on MIL-STD-810H sertifitseeritud. Lisaks sellele on seda katsetatud kasutamiseks plahvatusohtlikus keskkonnas, kasutamiseks päikesevalguse, soolapritsmete ja seenekahjustuste mõjul. Seade on ka IP 65-sertifikaadiga ja garanteeritud kukkumise korral 6 jala (üle 1,8 meetri) kõrguselt. Lisaks sellele on uus Durabook Z14I sertifitseeritud MIL-STD-461G ja ANSI-C1D2, mis muudab selle vastupidavamaks kui kunagi varem.

TERVIKLIK KOHANDAMINE

Z14I on nutikas seade, millel on erinevad liidesed, sh: Thunderbolt™ 4, kaks RJ-45 porti, kaks RS-232 jadaporti, ExpressCard 54 või PCMCIA Type II pesa. Lisaks pakuvad paigaldatud USB-pordid kõiki variante: Type-C Type-A või USB 3.2 Gen2 ja USB 2.0 vahel.

Durabooki lahendusi iseloomustab suur kohandamise paindlikkus. Tellimise käigus saab rakendada kasutaja kohandatud vajadusi ja nõudeid.

KOMPLEKSOWE DOPASOWANIE - Durabook Z14I
NAJLEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU Durabook Z14I

PARIM PILDIKVALITEET

14-tolline Full HD 1080p laiekraani ekraan DynaVue®-tehnoloogiaga võimaldab teil näha peaaegu iga detaili. See ei paku mitte ainult kuni 1000 nitti heledust, vaid tänu valguse filtreerimise tehnoloogiale on Z14I kõige kõrgema kontrastsusega (CR) ülimalt vastupidav sülearvuti. See funktsioon kõrvaldab sisemised peegeldused, mis omakorda suurendab pildi selgust erinevate nurkade alt vaadates.

OPTIMEERITUD PUUTETEHNOLOOGIA

10-punktilisel mahtuvuslikul multi-touch-paneelil on neli režiimi: kinnas, pliiats, vesi, sõrm. Seade on optimeeritud nii sise- kui ka välitingimustes kasutamiseks. Töötingimused ei mõjuta töö kvaliteeti ja seadme kasutamist.

ZOPTYMALIZOWANA TECHNOLOGIA DOTYKOWA Durabook Z14I
RAWOLUCYJNA PAMIĘĆ Durabook Z14I

REVOLUTSIOONILINE MÄLU

Z14I on varustatud uusima NVMe PCIe SSD-tehnoloogiaga, mis pakub kuni 1 TB mälu. Selle PCIe pakub SATA III-st 4x kiiremat kiirust. Sisseehitatud salvestusruumi maksimeerimiseks võib see mahutada kaks täiendavat sisemist SATA III SSD-d. Lisaks on sülearvutil Z14I lisavahetusruum mitme konfiguratsioonivõimaluse jaoks, näiteks optilise draivi, teise aku või kolmanda SATA III SSD-mälu jaoks.

PIIRAMATUD ISIKUPÄRASTAMISVÕIMALUSED

Laiendusjaam on üks Z14I kõige võimsamaid laiendusvõimalusi. Sülearvutit saab kasutada põhilise tööseadmena või isegi kaasaskantava serverina. Laiendusjaam pakub kahte PCIe-liidese pesa erinevate lahenduste versioonide, spetsiaalse graafikakaardi, militaarsete pistikutega või RAID 0/1/5/10 konfiguratsioonidega mälu laiendamiseks, mida saab hõlpsasti kasutada võimsa kaasaskantava serverina. Seadme lõputud konfiguratsioonivõimalused pakuvad kasutajatele vajalikku võimsust, paindlikkust, funktsionaalsust ja andmeturvet.

NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI PERSONALIZACJI Durabook Z14I

VASTUPIDAVATE Z14I SÜLEARVUTITE ANATOOMIA