Zaznacz stronę
AIC współpraca

Stovarise erimüüja VAD on sõlminud partnerluse AIC-ga, mis on üks serveriplatvormide valdkonna teerajajaid. AIC pakub maailma kõige arenenumaid tehnoloogiaid Inteli protsessoritel põhinevate serverite ehitamiseks. See annab meile uusi võimalusi äripartneritele, et suurendada väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks mõeldud infrastruktuuri salvestuslahenduste müüki.

AIC-i lisandumine ettevõtte müüjaportfelli täiendab Stovarise praeguseid serverite tootepakkumisi ning laiendab meie partnerite ja nende lõppklientide valikuvõimalusi. Koostöös Stovarisega saavad edasimüüjad ja süsteemiintegraatorid pakkuda oma klientidele terviklikku serveripakkumist.

Tänu spetsiaalsele ettevõttesisesele projekteerimis-, tootmis- ja kontrolliosakonnale on AIC lahendused äärmiselt mitmekülgsed ja neid saab kasutada mis tahes korpuses, olgu see siis standardne või kohandatud. AIC on alates 1996. aastast olnud sektori liider, omades mehaanilise, elektroonilise ja süsteemitehnika alaseid teadmisi ning pühendumist innovatsioonile ja klientide rahulolule. AICi peakorter asub Taiwanis, kuid tal on tegevuskohti ja tütarettevõtteid Ameerika Ühendriikides, Aasias ja Euroopas.

Olen väga rahul AIC-ga sõlmitud kokkuleppega, sest väikeste ja keskmise suurusega organisatsioonide vajadus oma serveriruumi ehitamiseks kasvab pidevalt. See annab meie äripartneritele täiendavaid müügi arendamise võimalusi. AIC erilahendused pakuvad head kvaliteeti ja usaldusväärsust, mida organisatsioonid vajavad kaasaegsete andmekeskuste infrastruktuuride käitamiseks. See leping võimaldab meil täiendada oma portfelli pakutavate serveriplatvormide osas toodetega, mille abil partnerid saavad luua oma serveripakkumisi, mis on nii oluline praegusel muutuvate IT-trendide ajastul.

Paweł Waszniewski

Product Manager, Stovaris

Küsige meie spetsialistilt AIC-lahenduste kohta:

 

Paweł Waszniewski

Product Manager
tel. +48 885 805 609
p.waszniewski@stovaris.pl