Zaznacz stronę
GOODRAM - rozpoczęcie współpracy ze Stovaris

Allkirjastatud turustuslepingu alusel hakkab Stovaris müüma Canoni skannereid. Alates selle aasta juulist on Professionaalne IT for Office (Dokumendihaldussüsteem) divisjoni olemasolevat tooteportfelli täiendamas dokumentide digitaliseerimist parandavate lahendustega – Canoni kaubamärgi skannerid.

Canoni skannerilahendused põhinevad aastatepikkusel kogemusel

Canon on kahtlemata üks suurimaid pilditöötluslahenduste tootjaid. Selle tarnija lahendusi kasutavad nii era-, äri- kui ka tööstuskliendid. Stovarise pakkumine sisaldab selle ülemaailmselt tunnustatud tootja dokumendiskannereid.

Canon asutati 1937. aastal Jaapanis. Ülemaailmse digitaalse pilditehnoloogia pakkujana annab Canon tööd enam kui 187 000 inimesele. Canoni tippinsenerid ja -spetsialistid töötavad turundus- ja tootmisosakondades Jaapanis, Aasias, Ameerikas, Euroopas ning Austraalias ja Okeaanias. Unikaalsed tehnoloogiad, mida Canon optika või pilditöötluse vallas pakub, aitavad kaasa mitte ainult dokumenditöötluse, vaid ka astronoomia edusammudele.

Üks ettevõtte kolmest piirkondlikust peakorterist on 1957. aastal asutatud Canon Europe (selles töötab üle 13 000 inimese), peakorterid asuvad Londonis ja Amstelveenis (Holland – Holland). See teenib umbes 25% Canoni ülemaailmsest tulust. Canon Europe tegeleb piirkondliku müügi ja turundusega Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas.

Kyosei – Canoni jätkusuutlikkus

Canon tegutseb filosoofia järgi, mida saab määratleda ühe jaapanikeelse sõnaga „Kyosei”. See tähendab „elamist ja töötamist ühise hüvangu nimel”. See filosoofia toetab ettevõtte nägemust säästvast arengust ja kujundab seda, mida ettevõte teeb, milleks on „kujutisetehnoloogia ja -teenuste positiivse mõju arendamine”.

„Pärast seda, kui üks suurtootjatest, kes töötas koos Stovarisega, teatas 2020. aastal, et sulgeb osa oma äritegevusest – ärikommunikatsiooni divisjoni (muude skannerite hulgas) -, hakkasime kohe otsima uut tarnijat, kes aitaks meid täita. lõhe skannerite turul. Eespool mainitud digiteerimisärist väljumine pidi toimuma kahe aasta jooksul. Selle aja jooksul pidasime läbirääkimisi mitmete suuremate tootjatega. Lõpuks suutsime lõpetada levitamislepingu sõlmimise Canoniga Usume, et see on suur samm edasi ja meie klientidel on ka edaspidi juurdepääs erinevatele dokumentide digiteerimistoodetele ehk skanneritele, mida Stovaris pakub ja pakub ka edaspidi.”

Daniel Murawski

Product Manager, Stovaris

Küsige meie spetsialistilt Canoni lahenduste kohta:

 

Daniel Murawski

Product Manager
tel. +48 691 701 175
d.murawski@stovaris.pl