Zaznacz stronę
cryptomageEE

Käesoleva aasta novembri lõpus sõlmisime turustuspartnerluse küberturbe ja IKT valdkonnas tegutseva Poola ettevõttega Cryptomage. Tootja lipulaevalahendus – Cryptomage Cyber Eye™ klassi võrgu tuvastamise ja reageerimise sond – pakub ohu tuvastamist ja ülevaadet andmevoogudest infrastruktuuris, samuti võimaldab see määratleda reegleid üksikute alamvõrkude jaoks. Cryptomage’i insenerid kavandasid sondi oma tehisintellekti ja masinõppe raamistiku alusel. Cryptomage Cyber Eye™ analüüsib võrguliiklust reaalajas. Cryptomage’i ja Stovarise koostöö täiendab meie võrgupakkumist veel ühe erilahendusega, mis tagab digitaalsete sidesüsteemide turvalisuse ja kontrolli.

„Stovaris on üks kõige vastupidavamaid ja professionaalsemaid turustajaid Poola turul. Oleme veendunud, et tänu meie koostööle on Cryptomage saanud usaldusväärse partneri, kes toob Poola turul tõhusalt turule NDR-klassi küberturvalisuse lahenduse – Network Detection and Response.”

Jakub Pawluk

COO, Cryptomage

Digitaalne silm

Cryptomage Cyber Eye™ on müüja portfelli kõige olulisem osa. Cyber Eye sondi saab kasutada koos IDSi, UTMi ja/või NGFWga. Cryptomage’i lahendus toetab ja täiendab, konkreetses ettevõttes praegu kasutusel olevaid turvasüsteeme. Cryptomage Probe eristub paljudest turul pakutavatest küberturvalisuse lahendustest oma „alt üles” lähenemisega. Selle asemel, et keskenduda kasutajate ja seadmete vahelisele suhtlusele, analüüsib süsteem madalatasemelist liiklust, kontrollides protokollide ja üksikute võrguelementide toimivust. Organisatsioonid, kuhu on paigaldatud Cryptomage Cyber Eye™ sond, saavad hõlpsasti tuvastada, jälgida ja sorteerida võrguliiklust, ühendusi ja võimalikke pahatahtlikke sündmusi. See annab IT-osakondadele turvanõudeid ja toetab ka protsesside automatiseerimist. Cryptomage’i poolt välja töötatud sond võimaldab kiiremini tuvastada ja ennetada mitmeid ohte, säästes samal ajal aega.

„Viimaste aastate kogemus on näidanud, et küberohtude tuvastamise ja kõrvaldamise terviklikke ja hästi valitud lahendusi ei tohiks käsitleda ainult täiendava investeeringuna. Tänapäeval on selliste lahenduste kasutamine hädavajalik. Uue turustuslepingu sõlmimisega tagab Cryptomage Cyber Eye™ lahendus Stovarise klientidele ja äripartneritele suurema turvalisuse ja ülevaate nende IT-infrastruktuuri läbivast teabest. Usume kindlalt, et koostöö Poola tootja Cryptomage’iga tugevdab ja täiendab Stovarise pakutavate lahenduste portfelli.”

Jarosław Kupiec

Business Development Director, Stovaris

Küsige meie spetsialistilt Cryptomage’i lahenduste kohta:

Michał Sobieski

Product Manager
tel. +48 609 603 188
m.sobieski@stovaris.pl