Zaznacz stronę
asustor współpraca

Stovaris siseneb allkirjastatud turustuslepingu alusel turule uue pakkumisega, lisades ASUSTOR Inc. lahendused oma olemasolevale tooteportfellile. Servereid ja salvestusruumi käsitlev divisjon hakkab pakkuma uuenduslikke salvestuslahendusi. See partnerlus võimaldab Stovarisel pakkuda klientidele kvaliteetset riistvara tuntud tootjalt.

Asustor keskendub lahenduste pakkumisele, mis ühendavad tipptasemel riistvara tehnoloogia intuitiivse tarkvaraga. Nende NAS-serverid on tuntud oma võime poolest toetada erinevaid rakendusi, alates kodustest vajadustest kuni ettevõtete nõueteni. Tänu täiustatud funktsioonidele, nagu kiire andmeedastusliidesed, mitme kõvaketta tugi ja andmeturve, võimaldab Asustor tõhusat ja turvalist teabe salvestamist. Tootja pakub lisaks riistvarale ka rakendusi ja tarkvara.

Üks neist on ADM, mis ei ole mitte ainult energiasäästlik igapäevase kasutamise ajal, vaid tarbib ka minimaalselt energiat, kui kasutada Asustori energiasäästufunktsioone. Tootja paneb oma toodetes suurt rõhku innovatsioonile, jõudlusele ja turvalisusele, pakkudes klientidele terviklikke salvestuslahendusi mitmesuguste vajaduste ja rakenduste jaoks.

Turustusleping Asustoriga kehtib Poolas ja Balti riikides (Leedu, Läti, Eesti).

Partnerluse loomine Asustoriga avab võimaluse pakkuda terviklikke salvestuslahendusi. Samal ajal on see oluline samm Stovarise pakkumise arendamisel, viies selle uuele, kõrgemale tasemele. Oleme kindlad, et see strateegiline partnerlus tugevdab meie positsiooni turul ja innustab meid veelgi täiustama oma tooteid ja pakkuma uuenduslikke lahendusi, mis muudavad kasutajakogemuse salvestusruumide puhul revolutsiooniliselt.

Ootame selle partnerluse arendamist ja uute standardite kujundamist tööstusharus ning ühist edu, mis toob pikaajalist kasu.

Jakub Bala

Product Manager, Stovaris

Stovaris on tuntud IT-seadmete turustaja Poolas. Meil on väga hea meel, et just selle ettevõttega tutvustame Asustori lahendusi Poola turul. Ettevõte ei avaldanud meile muljet mitte ainult oma professionaalsuse, vaid ka täieliku pühendumusega juba läbirääkimiste algusest peale.

Usume, et usaldades oma toodete turustamise Stovarise kätte, jõuame uue kliendigrupini ja võidame koos Poola tarbijate usalduse.

Aleksandra Brzozowska

Sales Manager, Asustor

Küsige meie spetsialistilt ASUSTORi lahenduste kohta:

 

Jakub Bala

Product Manager
tel. +48 609 807 177
j.bala@stovaris.pl