Zaznacz stronę
Võta meiega ühendust
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Opengear CM8100 – jõudlus, turvalisus ja automatiseerimine ühes lahenduses

Opengear ADV 06.2021-2

Opengeari uus CM8100 on NetOpsi konsooliserver. Lisaks traditsioonilise konsooliserveri tüüpilistele funktsioonidele on sellel täiendavad automatiseerimistööriistad, mis võimaldavad muuhulgas palju lihtsamat skaleeritavust, mis puudutab võrgukomponentide juurutamist. Lahendus toetab ka võrgukomponente nagu ruuterid, kommutaatorid, tulemüürid ja muud kasutatavad võrguelemendid. Ja seda kõike väga soodsa hinnaga võrreldes CM7100-ga. Lisaks saavutate palju suurema töökindluse. Investeerides konsoolserverisse CM8100, saate korraliku hinnaga töökindla toote koos sisseehitatud kaasaegsete komponentidega.

CM8100 – jõudlus, turvalisus ja automatiseerimine

CM8100 on Opengeari uusim konsooliserver. Lahendus on pühendatud andmekeskustele ja ettevõtete võrkudele, olenemata nende suurusest ja keerukusest. CM8100 ühendab Opengeari 18-aastase kogemuse uuenduslike lahenduste väljatöötamisel ja liidripositsiooni konsoolserverite turul. CM8100 konsoolihaldur toetab kuni 48 jadaporti, sellel on ettevõttetasemel turvalisus koos sisseehitatud TPM 2.0 ja üleliigse (liigse) toiteallikaga. Uus CM8100 konsoolserver võimaldab lihtsa kaabelduse kaudu usaldusväärselt ühendada 16, 32 või 48 jadaporti, sõltumata tootmisvõrgu seisust.

IT-seadmete laiaulatuslik haldamine jõudlust kahjustamata

CM8100 pakub võimalust majutada konteinerrakendusi, mis töötavad mis tahes NetOpsi platvormil või tööriistadel. Seega tagab see suurema paindlikkuse ja tõhususe. Seda Opengeari lahendust kasutades maksimeerivad IT-tugipersonal ühenduvust ja suurendavad tundlike andmete turvalisust ootamatute seisakute vastu. Seda kõike sisseehitatud kahe Etherneti pordi kaudu. Kombineerides CM8100 konsooliserveri Opengeari intelligentse ja täiustatud Lighthouse tarkvaraga, saavad IT-insenerid ja -professionaalid hallata IT-seadmeid suures mahus.

CM8100 on konstrueeritud ja spetsiaalselt ehitatud energiatõhususe tagamiseks ilma süsteemi jõudlust kahjustamata. Opengeari uus konsooliserver tarbib vähem energiat ja jahutusressursse, tagades madalama kogukulu ja kõrge töökindluse.

.

CM8100 põhiomadused

  • 16, 32 või 48 jadaporti Smart OOB™ funktsiooniga
  • Ideaalne asendus terminali/konsooli pärandserveritele
  • Võimaldab andmekeskuse automatiseerimist Pythoni ja Dockeri toega
  • Füüsiline turvalisus integreeritud TPM 2.0 mooduli kaudu
  • Sõltumatu jälgimisega topelttoiteallikad
  • Integreeritud ümbritseva õhu temperatuuri jälgimine

CM8100 funktsioonide ülevaade

CM8100 korpust vaadates märkame, et see näeb välja väga sarnane teiste Opengeari konsooliserveritega. Kui aga pöörata tähelepanu paigaldatud komponentidele, märkame, et sellel on elemente, mida tema eelkäijal (7100) pole. Nende hulka kuuluvad sellised komponendid nagu parem protsessor, sisseehitatud TPM-i turvakiip, mis tagab tarkvara ja alglaadimisfailide krüptimise. Nii et kui pärast esialgset eelkonfigureerimist saadame selle seadme mõnda asukohta, mõnda ettevõtte filiaali, ei saa keegi seda teel häkkida. Kõigil Opengeari uusimatel lahendustel on sisseehitatud TPM-kiip. CM8100 konsooliserveriga on kaasas kaks vahelduvvoolu toiteallikat. Eelmised versioonid sisaldasid ainult ühte toiteallikat. Lisaks sisaldab CM8100 16 kuni 48 jadaporti. Nii et kui teil on vaja hallata ainult jadaporte, on see seade, mida just selleks otstarbeks soovitatakse.

CM8100 konsooliserveri juurutamise eelised

CM8100 on Opengeari uusim konsooliserver. See pakub varasematest põlvkondadest veelgi suuremat kiirust, automatiseerimist alates esimesest installipäevast ja kasutuslihtsust, mida täiustab nutikas ribaväline haldus.

Talitluspidevus ja võrgustiku vastupidavus
Tagage võrgu vastupidavus ja äritegevuse järjepidevus tõestatud tehnoloogia ja usaldusväärsete seadmetega ettevõttelt, mis on tuntud oma nutika ribavälise funktsiooni poolest.

Madalam kogu omamiskulu (TOC)
Energiatõhusus ilma jõudluses järeleandmisi tegemata. Seade, mis on konstrueeritud ja konstrueeritud nii, et see kulutab vähem energiat ja jahutusressursse.

Täielik nähtavus ja kiire heastamine
Automaatse võrgutõrkevahetusega kaugjuurdepääs koos konsoolihalduse ja Lighthouse’i tsentraliseeritud haldustarkvaraga tagab kohese nähtavuse ja kiire tegutsemise tõrke korral.

Vähendatud OPEX
Vähendab välisteenuste kulusid, vähendab kohapealsete insenerikülastuste arvu, parandab MTTR-i ja minimeerib seisakuid.

Kaugjuurdepääsu optimeerimine
CM8100 ühendab jõudluse, turvalisuse ja töökindluse võrgu automatiseerimise tööriistadega, mida vajate paremaks ja nutikamaks ribaväliseks haldamiseks.

Täiustatud turvalisus
Tagab ettevõttetasemel turvalisuse TPM 2.0 riistvaralise turvamooduliga koos andmete krüptimise ja turvalise alglaadimisega.