Zaznacz stronę
Võta meiega ühendust
Kui olete meie pakkumisest huvitatud, kasutage allolevat vormi ja esitage meie spetsialistile küsimus.

Eaton 93PS 8-40 kW UPS – intelligentne elektrikaitse

Madalaimad kogukulud ja maksimaalne kättesaadavus, mis viivad skaleeritavuse, vastupidavuse, turvalisuse ja jõudluse järgmisele tasemele.

Eaton 93PS, kõige arenenum UPS, on ideaalne tsentraliseeritud toitekaitselahendus serveriruumidesse ja väikestesse andmekeskustesse, kus jõudlus, töökindlus, skaleeritavus ja turvalisus on kriitilise tähtsusega.

Peamised omadused:

Valmis tulevikuks
Eaton - ready for the future

Kiire pilvede kasutuselevõtt, jätkuv IT-kasv, suurem tähelepanu keskkonnamõjule ja ärikriitiliste rakenduste keerukus nõuavad veelgi võimsamaid, vastupidavamaid, skaleeritavamaid ja turvalisemate energiaallikate kaitselahendusi. 93PSi pakutavad uued jõudluse ja skaleeritavuse tasemed vähendavad omamise kogukulu miinimumini, samas kui turvalisus ja vastupidavus nii infrastruktuuri kui ka IT-kihis maksimeerivad kättesaadavust ja tagavad äritegevuse järjepidevuse.

Eaton - universal valueUniversaalne väärtus

Eaton 93PS UPS on saadaval väikese ja suure šassii suurusega ning võimsusega 8-40 kW. Tänu modulaarsele konstruktsioonile vastab see mitmesugustele nõuetele. Ükskõik millise valiku te ka ei teeks, võite olla kindel, et see tagab madalaima kogukulu koos maksimaalse kättesaadavusega, tagades samal ajal kuluefektiivse äritegevuse järjepidevuse. See tagab pideva juurdepääsu kriitiliste IT-rakenduste jaoks vajalikule toiteallikale – igas olukorras – ilma äritegevuse tulemuslikkust ja turvalisust ohustamata. 93PS UPS on võimas, skaleeritav, veatolerantne ja täielik pilvelahendus.

Eaton - wirtualizacja i praca w chmurze

Vastupidavus, virtualiseerimine ja pilvevalmidus

Süsteemi võime taluda vigu ja jääda soovitud tööseisundisse on kriitilise tähtsusega, et vähendada kulukaid seisakuid. 93PS viib vastupidavuse järgmisele tasemele, ühendades elektriinfrastruktuuri IT-infrastruktuuriga.

Eaton - wydajnośćTulemuslikkus

Kõrge tõhusus tähendab väiksemat elektrienergia- ja jahutuskadu. See muudab 93PS-i kasutuskulud minimaalseks. Suurem tõhusus toob kaasa ka suurema jätkusuutlikkuse, vähendades süsinikdioksiidi heitkoguseid. 93PSi vastavus keskkonnanormidele ja -kontrollisüsteemile aitab tal saada ELi toetusprogramme kaasaegse tehnoloogia jaoks.

Eaton - skalowalnośćSkaleeritavus

Skaleeritavus aitab optimeerida kapitalikulusid, sest lisaseadmeid võetakse kasutusele ainult siis, kui see on vajalik. Samuti pakub see äärmist paindlikkust, et reageerida muutuvatele vajadustele. 93PS-i skaleeritavus tagab suurema paindlikkuse, et kohaneda kiiresti arenevate tehnoloogiate muutuvate nõuetega.

Eaton - bezpieczeństwoTurvalisus

Igasuguse elektripaigaldise ohutuse tagamine on hädavajalik, mitte ainult kohalike elektriseadmete järgimiseks ja töötajate kaitsmiseks, vaid ka selleks, et maksimeerida ligipääsetavust. 93PS konstruktsioon lihtsustab ja hõlbustab paigaldamist vastavalt kohalikele eeskirjadele.

Eaton - zwiększona inteligencja

Skaleeritavus

Skaleeritavus aitab teil optimeerida kapitalikulusid, sest lisarajatisi võetakse kasutusele ainult siis, kui see on vajalik. Samuti tagab see äärmise paindlikkuse, et reageerida muutuvatele vajadustele. 93PS-i skaleeritavus tagab suurema paindlikkuse, et vastata kiiresti arenevate tehnoloogiate muutuvatele nõudmistele.

Eaton - pojedyncza szyba

Üks klaasiklaas

Kasutades Eatoni Intelligent PowerTM tarkvara (Intelligent Power Manager – IPM – ja Intelligent Power Protector – IPP), integreerub 93PS juhtivate virtualiseerimis- ja salvestusplatvormidega. See võimaldab IT-juhtidel vaadata, jälgida ja hallata oma füüsilisi ja virtuaalseid servereid, salvestusseadmeid, võrguseadmeid, samuti UPS-i ja muid elektriseadmeid ühelt paneelilt. Võrgu- ja toitehoiatused edastatakse virtualiseerimise haldusrakenduse kaudu ning 93PS viib süsteemi vastupidavuse järgmisele tasemele, ühendades elektri- ja IT-infrastruktuuri.

Eaton - odłączanie obciążenia

Koormuse lahtiühendamine

Üks reeglipõhise integreerimise peamisi eeliseid on koormuse vähendamine. 50% koormuse vähendamine tähendab kuni 250% pikemat aku kasutusiga. Intelligent Power Manager pakub mitmeid võimalusi kriitiliste rakenduste täitmise aja pikendamiseks.

Lihtne reeglipõhine integratsioon

Eaton Intelligent Power ManagerIntelligent Power tarkvara tagab äritegevuse järjepidevuse, võimaldades lihtsat, reeglipõhist automatiseerimist, mida juhivad energia- ja keskkonnasündmused. Kasutajad saavad hõlpsasti automatiseerida hädaolukorra taastamise plaani täitmist. See funktsioon leevendab kriitiliste andmete kadumist ja vähendab elektrikatkestusi. Intelligent Power ei paku mitte ainult 93PS UPSi kontrolli, vaid ka:
– mittekriitilise riistvara väljalülitamist, mis aitab pikendada kriitiliste IT-seadmete ja -rakenduste eluiga;
– väärtuslike andmete replikatsiooni;
– virtuaalmasinate otseülekanne varukoopiasse;
– virtuaalmasinate turvalist väljalülitamist pikemaajaliste elektrikatkestuste korral;
– IT-seadmete järjestikune käivitamine pärast voolu taastamist.

Eaton 93PS UPS on täiustatud modulaarsus:

 

EATON - UPS 93PS SeriesNimivõimsus
– 8, 10, 15, 20 kW (väike korpus, üks moodul)
– 8, 10, 15, 20, 30, 40 kW (suur korpus, kaks moodulipesa)

Staatiline lüliti
– 20 kW standardselt väikeses korpuses
– 40 kW standardselt suures korpuses, valikuliselt ka väikeses korpuses

Sisemised patareid
– 32 plokid patarei stringeri kohta
– 2 stringerid (väike juhtum)
– 4 stringerid (suur juhtum)

Sisemine MBS
– Valikuline mõlemas korpuses

Näita
– 5-tolline puuteekraan mõlemas korpuses

Pange tähele Eaton 96PS intelligentse seadme põhifunktsioone. katkestusteta toiteallikad.

Vaadake läbi tootekirjeldus ja kontrollige Eaton 93PS UPSi tegelikke omamiskulusid ja kokkuhoidu Eatoni kalkulaatori abil: